Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 napja késik a menstruációm....

Tauraco kérdése:

13 napja késik a menstruációm. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 21 éves vagyok,5 és fél éve vagyunk együtt a párommal. Ez az az idő mióta aktív nemi életet élek. 16 éves korom környékén előfordult,hogy rendszertelen volt a menzeszem,de az utóbbi 2-2,5 évben majdnem óramű pontossággal jöttmeg,szépen tartva a 29-30 napot. Most azonban már 13 napja késik. Óvszerral védekezünk,de gyakran az aktus elején még nem kerül fel,tehát elképzelhető,hogy az előváladékból "szökött meg" spermium :D Nem tervezünk gyermekvállalást tudatosan,de ha egy baba úgy döntene,hogy jönni akar nagyon boldogok lennénk. Természetesen tudom,hogy tesztelnem kell,csak érdekelne a véleményetek. Egyéb tünetem nincs kifejezetten. A késés 7-10 napjai körül PMS-es görcsökhöz hasonló görcseim voltak,azóta ez nem állandó de napközben szoktam néha érezni. A mellbimbóm(csak az,a mellem maga nem) a késés 12. napjától érzékeny körülbelül. Ezen felül semmi különös tünetem nincsen.Talán puffadt vagyok kicsit és fura,de csak esténként enyhe szorulásom van. Enni mindig is imádtam így azt nem veszem észre,hogy az étkezésben valami változott volna.Szerintetek?

#késés #menzesz #13 napja
2016. nov. 3. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hülye és felelőtlen vagy, hogy teszt helyett itt kérdezősködsz.
2016. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Detti1616 válasza:
Legjobb megoldas a teszt lenne ugy hogy tesztelj holnap reggel
2016. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg terhes vagy.
2016. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha késik akkor lehetséges. Igazából erre nem tudunk mit mondani míg tesztet nem csinálsz. És ha eddig óramű pontossággal mindig megjött, már rég teszteltem volna.
2016. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felelőtlen! Mindenképpen elmegyek orvoshoz is,amint a rendelés és az időm engedi. Ha jön a baba arra is felkészültek vagyunk :) Ahogy a kérdésben is megfogalmaztam,TISZTÁBAN VAGYOK AZZAL,HOGY A TESZT A FIX,csak szívesen meghallgatom mások tapasztalatát,véleményét.
2016. nov. 3. 18:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Főleg a kimondott tünetek hiánya miatt tettem fel a kérdést :) Mindenkinek köszönöm aki értékes választ ad savazás nélkül :)
2016. nov. 3. 18:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem baba van a dologban
2016. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jön a baba😄
2016. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért elővűladéktól nem nagyon szoktak teherbe esni, inkább ilyen riogatás ez. Max ha előtte volt egy menet és nem pisilt a párod.

Majd írd meg, hogy mi lett. Nekem 11 nap késésem volt csak úgy is, nem voltam terhes. Előfordul olyan hónap is, hogy nem jön meg.

2016. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Ennyit késik, és két hete ülsz a babérjaidon? Brilliáns, ez a szaporodás sem fogja emelni az emberiség össz intelligenciáját, csak létszámban leszünk többen. Istenem.
2016. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!