Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar az 5dik napja késik a...

NyuszikaNYC20000 kérdése:

Mar az 5dik napja késik a menstruációm erzékeny a mellem és neha görcsölök mintha meg akarna jonni. Csináltam két tesztet de negatív lett az eredmeny. Nekem sosem szokott kesni úgyhogy nem értem hogy mi lehet a baj ha terhes nem vagyok!?

Figyelt kérdés
Valakivel történt már ilyesmi?
2016. okt. 30. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok minden oka lehet, pl. ha épp stresszes hónapod volt stb. stb. Ismerek olyat akinek x ideig mindig pontos volt utána meg már előfordult, hogy néha kimaradt. Én azért pár nap múlva csinálnék még egy tesztet mert már volt példa, hogy valakinek csak később mutatott terhességet! :)
2016. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attol h sosem kesik, megtörtènhet!

Nalam ciszta volt az oka 2szer is.

Egyszer pedig nem talaltuk meg az okát

2016. okt. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából én is a cisztától felek.eloszor azt hittem hogy baboca lesz mert mar nagyon varnam de ahogy mulnak a napok attol felek h mas baj van.stresszes az nem vagyok szoval attol nem lehet.tudom meg sok oka lehet es pont ezaz aggaszto benne mig nem tudja az ember hogy mitol is lehet.
2016. okt. 31. 15:38
 4/4 anonim válasza:
Szia. Nekem már 13. napja késik a mensim... Sajnos rengeteg negativ teszten vagyok túl, énis attól félek, hogy cisztám van... Mindenképpen csinálj még egy tesztet és ha negativ akkor menj orvoshoz, az a biztos, én is úgy fogok.
2023. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!