Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy negatív...

Ez pozitív vagy negatív teszt? Elég furcsa helyen helyezkedik el az a halvány vonal.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. nov. 3. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez pozitív!! Gratulálok kismama!! 😊
2016. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Negatív, ha azt látom amire gondolsz. Késik már?
2016. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Rossz szogben keszult.


Negativ.

2016. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez negatív.
2016. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ez nem pozitív szerintem.Nincs másik teszted amit megcsinálhatsz?
2016. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez negatív.
2016. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
2 tesztet csináltam tegnap, mindkettőn van egy második halvány rózsaszín csík, de mindkettő ugyan ilyen furcsán helyezkedik el. Az egyik teszten kicsit erősebben látszik. Mindkét képen az a teszt látható, amelyiken erősebb a 2. csík. Nézegettem képeket az interneten pozitív tesztekről, és a két csíknak közelebb kéne lennie egymáshoz, lehet az már nem is a teszt zóna, de nem értem, hogy miért jelent meg akkor ott az a vonal. Egyik tesztnél azonnal megjelent, másik tesztnél kb 3 perc után. Lehetséges, hogy hibás a teszt, vagy ez normális hogy ott van egy plusz rózsaszín vonal a teszt zónán kívül?
2016. nov. 3. 21:08
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
Első vagyok.nekem ugyan ilyen tesztjeim voltak!!!! Azóta 4,5éves a fiam!😊
2016. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A mai napon is csináltam tesztet, hármat is, mindhárom egyértelműen negatív lett. De már 13 napja késik a menzeszem. Ilyenkor már ki kéne hogy mutassa a teszt, bár olvastam, hogy mással is előfordult már, hogy nem mutatta ki az eredményt, csak később.

Kedves első válaszoló! Te hány hetesen teszteltél?

2016. nov. 3. 21:23
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez negativ. Ugyanilyen tesztjeim voltak, ott van anyagosszetetel, nekem mindig elszinezodott ott, de a csomagolason rajta van, hol kellene a 2. csiknak lennie. Mikor pozitiv lett a tesztem, valoban ott jott ki, ahol a kepen volt.
2016. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!