Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két tesztem is halvány pozitív...

Két tesztem is halvány pozitív lett de a digitális clearblue negativ nem értem?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt a predictor early azonnal halvány pozitív lett. Tegnap kazettas xepil szintén halvány pozitív lett. Ma nem rég meg csináltam a digitális clearblue tesztet és negativ jelzést mutat. Nem értem?

Tegnap pisilés után nagyon picit barna volt. A menstruációm két három nap múlva nem várom. Nagyon szépen köszönöm.


2016. szept. 26. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Clearblue 50-es, ha jól tudom. Én azt a drága tesztet nem lőttem volna el ilyen hamar. Tudom "unalmas" lehet már ezt hallani, de várj... Tudom azt is, hogy nehéz! 5 sikertelen hónapja próbálkozunk, én csütörtökre nem várom, de nem teszteltem még és ma/holnap még biztos nem is fogok. Várj mondjuk szerda reggelig, akkor újból tesztelj, de ne CB-vel, elég egy olcsóbb teszt is, pl. x-epil vagy lily. Ha tényleg van baba, elindult és meg is marad, akkor azok már pozik lesznek láthatóan.
2016. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és drukkolok Neked (és magamnak)! :)
2016. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj de aranyos vagy köszönöm szépen.

Pedig itt sokan dicserik a clearblue tesztet. .

2016. szept. 26. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg megbizhatobb viszont akkor is kevesbe erzekeny. Alpozitiv eredmenyt legalabb nem ad. Viszont idejekoran meg nega lehet.
2016. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Én azt olvastam a dobozán hogy még a mensi elmaradása előtt is kimutatja jó pár esetben, szóval elég érzékeny teszt.

Én a Clearblue-nak hinnék egyelőre, de próbálj meg újra tesztelni akkor amikor elmarad a menstruációd.

2016. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

megkérdezhetem hogy melyik teszt mutatott jól ? lett baba ?

2017. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!