Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?

Barbara1207 kérdése:

Szerintetek mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Segitségeteket szeretném kérni...20.-n volt peteérésem...voltunk is együtt a párommal. tegnap elött kellett volna megjönnie ,de sehol semmi.csináltam aznap egy tesztet délelött ,de negativ lett...,de azóta sem jött meg.Szerintetek probáljak meg csinálni egy másik tesztet holnap reggel ha addig nem jönne meg vagy már nem érdemes...mert máskor mikor megjön felvagyok fujodva ideges vagyok most semmi ilyen tünetem nincs csak az ,hogy az alhasam be van nagyon keményedve sürün járok pisilni, és érzékenyebbnek érzem magam.-köszönöm a tippeket aki ir.

2016. nov. 4. 06:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggeli pisiből szerintem már bármikor tesztelhetsz. :)
2016. nov. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kérdésekzöme ***** válasza:
100%
Szerintem is tesztelj reggeli vizeletből, akár már holnap, de ha tutira akarsz menni várj még két három napot. :)
2016. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ma hajnalba megjött:/Csak valamiért késett két napot....:SMajd legközelebb...
2016. nov. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!