Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt 20-22éves kismamák...

Vannak itt 20-22éves kismamák vagy, akik nemrég szültek?

Figyelt kérdés

Tudom ez nagyon nagyon Egyènfüggő megis erdekel, hogy akik itt vannak es fiatalon szerettek volna babàt hany honap alatt sikerult. Hany èves a párjuk, dohanyoznak-e vagy mas káros szenvedèly. Ha vagytok ìrjatok kerlek!:)

Arrol is h volt e cisztátok vagy



#fiatal #kismama #huszasok
2016. nov. 4. 22:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Egyèb más gondok*

Nagyon köszönöm ès bocsi, előbb elkuldte valamièrt.

21N

2016. nov. 4. 22:27
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Én 22 vagyok, 3 hónapja szültem. Párom 30. Mindketten dohányoztunk, ő még mindig. A második hónapban jött össze.
2016. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom.:) gratulalok!:)
2016. nov. 4. 22:37
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 vagyok, párom 29, első babánkat várjuk.

Nem tervezett volt, megszakítással védekeztünk, tehát nem volt baj ha össze is jön a pici, 1 évig működött megszakítással.

Én nem, de a párom dohányzik, szerencsére nem láncdohányos, tehát nem dől a cigiszag a ruhájáról, meg egyebek.

Cisztám nincs, nem is volt.


35 hkm

2016. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Koszonom szèpen boldog babavárast kivánok nektek es jô egèszsèget!

Kettőnk kozul Nalunk is csak parom cigarettàzik (27F)

2naponta egy dobozzal.:/

2016. nov. 4. 22:46
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok,párom 21..37hetes terhes vagyok..mi 5 éve vagyunk együtt,2éve szerettük volna a babát..dohányoztam,de mióta terhes vagyok,nem,de párom igen.
2016. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

22 vagyok, 2. babát tervezzük, van egy 5 éves fiúk aki fog.gátló mellett jött. Férjem 28 éves.

Fiamnál csak a férjem dohányzott, azóta már én is. Szerdán teszteltem + azóta nem gyújtottam rá. Első próbálkozós hónap.

Nincs nőgyógyászati gondom. :)

2016. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elsovel 19evesen lettem kismama az akkor meg csak volegenyemtol. Gyulladasban volt az egesz mehem egy akkori sulyos felfazas miatt es cisztat is talaltak,ezert a doki szerint nem lehettem volna terhes. Egyetlen alkalommal nem vedekeztunk,osszejott a lanyunk (nem bantuk)

Most 22 vagyok es a masodik lanyunkkal vagyok 31hetes kismama a mar ferjemtol :) a harmadik probalkozos honap lett sikeres!

Nem dohanyzunk. A ferjemnek van egy karos szenvedelye ami igazabol nem karos,mert sok penzt hoz a konyhara,az a tippmix,de ez meg nem befolyasolja a teherbeeses eselyet 😂

2016. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

6# Ti 2 evig probalkoztatok?:/

7# gratulalok nem semmi!:) szerencses vagy!

2016. nov. 4. 23:11
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
inkább úgy mondanám,hogy akkor jött el az idő,hogy most akkor nem védekezünk,ha becsúszna a baba megtartjuk...rá két évre lettem terhes
2016. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!