Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni kismamák vélemények...

Debreceni kismamák vélemények akik a Kenézyben szültek. Volt fogadott orvosotok?

Figyelt kérdés
Esetleg szült valaki Osváth Péternél? Mi volt a véleménye?

2016. aug. 2. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, ott szültem, de dokim nem volt. Császárom volt, de én maximálisan elégedett voltam mindennel és majdnem mindenkivel. Minden orvos és nővèr nagyon kedves segitőkész volt, 1-2 csecsemős volt kicsit pokróc. Ha első babád, ée szeretnéf szoptatni, kérj segítsèget, mert csak 1-2 lelkiismeretes van, a többi csak rádnéz és megy is ki. Szóval abba legyél erőszakosabb. Én a felújított részen voltam, nem tudom a másik emeletet meg csinálták e már. Ott 1 illetve 2 ágyas szép szobák vannak. A szülésznők is nagyon kedvesek voltak, amíg bent feküdtem 4 szülést hallgattam végig, mindig odatették magukat rendesen.
2016. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyik ismerősöm ott szült és csak két szülésznő volt vele kedves, meg egy csecsemő.

Én a helyedben nem ott, hanem a Klinikán szülnék. Szerinte is.

2016. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Volt fogadott orvosa, de ő éppen nyaralt.
2016. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Demeternél szültem, de míg bent feküdtem, egyszer jött be (sejted, miért). Ahogy láttam, Osváth is ezt csinálta.

A szülésznők, és a csecsemősök rendesek, az Anita nevű és egy alacsony, frufrus csecsemős pedig kifejezetten tündér :)

2016. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, leírod, akár privátban is, hogy melyik doki volt az?
2016. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!