Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 10-11. napján...

A ciklusom 10-11. napján nagyon halvány 2. csík volt az ovulációs teszten. Utána sem Erősödött sajnos hanem végig negatív. Most 5 napja késik. Érdemes tesztet csinálni vagy azért késik mert nem volt ovum?

Figyelt kérdés

Ciklusom 23.napjáig fehér azaz negatív volt a tesztem.

28.napos ciklusnál most 5 napja késik!

Baromira Félek megcsinálni egy tesztet.

De hát végig negatív volt az ovulációs teszt.

Ráadásul csak a ciklusom 16.napjáig tudtunk együtt lenni, utána már nem voltunk együtt. (utazás stb. miatt)



2016. nov. 7. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Több helyen olvastam , hogy nem mutatatott semmit az ovu teszt,de ovu mègis volt ovu.lehet, hogy nem volt elèg koncentrált a vizelet,vagy nem jó időpontban csináltad.azt mondják,hogy kèső dèlután, este felè kell tesztelni,úgy hogy jó sok órája nem fogyasztottál folyadèkot.

Ovud lehet kèsőbb is,akkor a menzesz is kèshet e miatt.

Èn tesztelnèk reggeliből a helyedben! Nagyon szutkolok Neked! Dok sikert!

2016. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia.

Nekem maradt mar ki ovum amit èszleltem is tesztekkel. Nem kell megijedni. Nincs minden hònapban peteèrès. Legalabbis az az egeszseges ha nincs. Kulonben gyorsan kiis merulne minden nő petefèszke.. :)

Tesztelj 8.naptol legkozelebb.

Ami meg hasznos lehet:

Nekem az one step 20-25ml erossegu valt be, erzekenyebb kek szinu soha semmit sem mutatott..:/

2016. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy mindennap csináltam 2 tesztet, délután és este. Előtte 2 óráig se kaja, se ital, se pisi.


Mindegy.

Megcsinálom a tesztet, legalább akkor nem aggódom tovább

2016. nov. 7. 09:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a szurkolást :)
2016. nov. 7. 09:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Erdekes sztrorim van de hatha segit. Nekem sem colt soha pozitiv a tesztem. Aztan a doki mondta h reggeli v hajnali pisi a wc be utana 2 ora mulva pharba es teszt. Es ha hiszed ha nem nekem mindig a reggeli fel 9 kor keszutett teszt lett pozitiv! Nem tudni miert de nekem cdak akkor mutatja ha reggel csinalok tesztet. Azert szurkolok hatha baba van. Ha megse egy probat meger.
2016. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a reggelit is próbáltam és akkor is negatív volt.

Viszont ma reggel megcsináltam a terhességi tesztet és erős csíkos lett!!!

Egyszerűen nem tudom elhinni!!!

2016. nov. 8. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Dejo!!:)
2016. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatalmas gratulaaa!
2016. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hétfőn reggel megyek a dokihoz! :) :) :)
2016. nov. 8. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!