Korán teszteltem?

Figyelt kérdés

Ma negativ lett a tesztem.

10.10 utolsó mensi

Soha nem vokt egyforms a ciklusom. 26-30 naposak. De volt hogy egy hetet is késett egyszer a 30 naposhoz képest.

De olyan érzésrm vsn hogy terhes vagyok. Tudom. Lehet tossz a megérzésem..vsgy csak annyira szeretném. Korán teszteltem szerintetek?



2016. nov. 8. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
En varnek hetvegeig a kovetkezo teszttel.
2016. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ikyen lehetséges hogy most negativ és majd később pozi lesz?


Egyszerű gagyi tescos 350- es xepil tesztcsík volt itthon csak.

2016. nov. 8. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, igy mukodik! HCG, nezz utana. Ha terhes vagy, naprol napra no az erteke.
2016. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Már van egy lányom. De nem kéne már vslami halovány csíknak lenni minimum?
2016. nov. 8. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Az X-epil nem gagyi,de tény,hogy nekem az mutatta ki a legkésőbb. Egyébként az én tesztem 3 nap késésnél teljesen negatív volt,6 nap késés után lett a Sensan tesztcsík szép pozi,az X-epil ugyanabból a mintából még akkor is elég halovány volt.
2016. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem túl beszámítható a ciklusod, akkor még az is benne van a pakliban, hogy pont később fogant, ezért nem mutatja még ki a teszt. Várj még pár napot, aztán ismételj.

Amúgy nem tudom miért van úgy mostanság lehúzva az x-epil teszt, nem gagyi, teljesen jó, engem még sose csapott be. És nekem már 12 dpo-n egyértelműen kimutatta, a sima pálcikás kivitel. És nem fogant korábban a babám, szóval nem azért.

2016. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!