Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennek? Tobbi lent

Terhes lennek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Elsonek is nem kerek idetlen valaszokat!


A baratommal lassan 2 hete voltunk egyutt, pont a legtermekenyebb napjaimban, de vedekeztunk, az ovszer nem szakadt el es nem is folyt ki tudtunkkal.

Viszont azota kicsit furan erzem magam... Ma ettem es az utolso falatnal kicsit hanyingerem volt (bar lehet, hogy rossz volt a szendvics). A mellem nem feszul, almos sem vagyok. A hasamat erzem kicsit furanak. Hetvegen vagy jovoheten kell hogy megjojjon.

Nyugtassatok meg, hogy nem terhesseg, csak rastresszelek. Az egyuttletunk alatt is nagyon figyeltünk, remelem tenyleg nincs semmi „baj“.


2016. nov. 9. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A fura érzés lehet attól is, hogy jelzi a közelgő ciklust. Nekem úgy 5-6 nappal előtte szokott ilyen érzésem lenni.
2016. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztél akkor szinte teljesen biztos, h nem vagy terhes. És a terhességnek ilyen korán nincs tünete, csak a kimaradt menzesz után pár nappal.
2016. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől félned.
2016. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia teljesen megnyugodhatsz nem vagy terhes ha mégis az lennél az maga lenne a csoda. Nagyon sokan védekezés nélkül vannak együtt és nem sikerül azonnal teherbe esni. Bár sokan örülnének ha ilyen egyszerű lenne úgy hogy aggodalomra semmi ok :)
2016. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, így biztosan nem lehet baj. Csak a mensi közeledtét érzed.
2016. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat :)))

Igazabol annyi, hogy nekem soha nem voltak ilyen elojeleim arra hogy meg fog jonni :S

2016. nov. 9. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjott! :)
2016. nov. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!