Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol szoktátok hőmérőzni...

Hol szoktátok hőmérőzni magatokat ébredéskor?

Figyelt kérdés

Én hónaljban.. de olvastam h hüvelyben kéne?

Szoval Hol kéne és ki hol méri mérte?

Ebben a hónapban kezdtem el eddig mindig szépen enött 35,8 utána 35,9 két napig utána 36,0 éa ma leesett 35,6 ra de miért? Ovu teszt nagyon halvány csík


2010. ápr. 28. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a nyelv alatt szoktam. Holnap már megint magasabbat fogsz mérni,holnap fogsz ovulálni.
2010. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom végbélben kell. Legalábbis régebben meddőségi probléma gyanúja miatt egy hónapig minden reggel mérni kellett a hőmérsékletemet, és azt végbélben kellett.
2010. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja,és mindegy hol méred,a lényeg,mindig ugyan ott!!

Szájban és hüvelyben szokták javasolni,mert az "valósabb képet mutat"

2010. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem kedves első!

HOnnan tudod hogy holnap fogok ovulálni? a halvány csík maitt? amugy harmadikára van kiirva az ovom ciklus.hu nál.. vagy a hőleesésböl gondolod?

2010. ápr. 28. 17:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mondta,hogy ovu előtt leesik a hő.:) innen gondolom.
2010. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oooh hát akk ez szupii:) de még csdak nagyon hajvány a pozitiv a ovumon..:) de alakul az:) kb 3 napja mult el a mensim
2010. ápr. 28. 17:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor kb a ciklusod 8-9.napján vagy?

Egyébként,ha erőssödik a folyásod,akkor onnan is tudhatod,hogy ovulálsz.

ÉRDEKESSÉG:Ha csökken a folyás mennyisége,akkor kb 2-4 napon belül meg fog jönni.

Általában! egyébként a ciklus hosszától függetlenül a 14.napon + - 3 nap szoktak ovulálni a nők. Persze ez nem mindenkire igaz,ezért is van ! az általában szó után.

1.3.és 4. válaszadó voltam.

2010. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán van folyásom, még talán még mindig az folyik.. ami a páromé volt reggel.. mert ma együtt voltunk.. de nem igazán van folyásom inkább csak a szokáksos átlátszó vizes nem nyúlós nem krémes...
2010. ápr. 28. 18:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát,akkor azt mondom: Nem tudom más hogy van ezzel,de amikor a fejemben megfordul a gyerek téma,akkor én amikor ovulálok,szó szerint leteperem a párom. Ha olyan hónapom van,amikor éppen az van a fejemben hogy várhat még a gyerek,akkor nem kívánom úgy,mint amikor épp gyereket akarok.

Sok sikert a baba projekthez!!!

2010. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszia..

a vággyal nálam nincs baj:)

2010. ápr. 28. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!