Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 napi progeszteronom 8,...

21 napi progeszteronom 8, 08ng/L, az orvos szerint rebdben van, tényleg?

Figyelt kérdés
8hónapja próbáljozunk. Szerinte ez okés...a d vitaminom nagyin alacsoby azt írt fek, szerinte ez segíteni fog, de hát az csak vitamin...
2016. nov. 10. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat zizi a telefonom és nem jövünk túl jól ki, ezért a sok elírás.

Meg hát feldúlt vagyok...

*rendben, *próbálkozunk *nagyon alacsony, *fel

2016. nov. 10. 19:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz!
2016. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon alacsony😓😓😓😓
2016. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban alacsony, de ebben a mértékegységben számolva azért nem olyan vészes, nem mondanám, hogy nem volt peteérésed.

A D vitaminról kutatások bizonyították, hogy nem csupán vitamin, hanem sokkal inkább hormonként működik az emberi szervezetben.

Olvass utána a neten. Ha szeded segíteni fog a "jobb minőségű" peteérésben, így lesz megfelelő mennyiségű progeszteron a ciklus második felében. Szerintem erre gondolhatott az orvosod.

8 hónapnál tartasz. Szerintem még ilyenkor felesleges lenne szteroid hormonokkal próbálkozni. Rengeteg mellékhatásuk van... Csak tönkre vágná a hormonrendszered, a méhnyálkahártyád állapotát. Persze ezek a hormonok akkor nagyon jók ha sikerül a fogantatás, de ha mégsem, akkor csak a mellékhatások maradnak.

A legjobbakat!

2016. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!