Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a velemenyetek a Trimeszter...

Mi a velemenyetek a Trimeszter terhesvitaminrol?

Figyelt kérdés
Pa napja elkezdtem szedni,kicsit fajdogal a fejem azota. A facebook oldalukon nagyon jokat olvastam rola. :) Nektek van valami tapasztalatotok?
2016. nov. 11. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Olyan, mint a többi.

Persze csak jókat olvastál, mivel a rosszakat kitörlik. Ezt olyan mondta akinek törölték a válaszát.

Hallottam már fejfájást tőle. Hoxán többen is panaszkodnak rá.

2016. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is panaszkodott rá, szintén fájt tőle a feje.

Egyébként jó vitamin, negatív vélemények nem igazán vannak, no de nem azért mert kitörlik őket. Ha valami tényleg nem jó, nem használ sok embernek, akkor mindenki negatív véleményét nem fogják neten törölni, annak híre megy. Egyszerűen csak tényleg több a pozitív vélemény.

Például ha utána nézel a Gravidának, 10-7 ember panaszkodik rá, mert hánynak tőle. Sajnos nekem is le kellett váltanom, mert a 25.hét környékén amint bevettem 5 percen belül köszönt is vissza. Pedig sosem hánytam terhesség alatt. Leváltottam Elevitre és semmi bajom. Van akinek beválik, van akinek nem.


35 hkm

2016. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.Igen azert tettem fel ide a kerdest mert ott csak nagyon jok es csoda tortenetek vannak,de azert jo olvasni oket :) Szerintem sem tud többet mint egy masik terhesvitamin de az mar egy pozitiv dolog,hogy az ember hisz benne :) Egyebkent szerintem a fejfajas az E vitamintol van, nekem a sima E vitamintol vagy minden olyan keszitmenyben amiben van faj a fejem,a simat abba is hagytam mert attol iszonyu volt a fejfajas
2016. nov. 11. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Az tényleg igaz, hogy a negatív tapasztalatokat egyből törlik. Sőt, már odáig fajult a dolog, hogy feljelentéssel fenyegetőzött a gyártó, akik rosszat mertek írni ( volt valami ellentábor).

Én is kipróbáltam, mert az ember ilyenkor mindenbe belekapaszkodik. Én 39 éves leszek, és évek óta próbálkozunk. Az ottani csodatörténetek miatt én is kipróbáltam. Kb 3-4 dobozzal szedtem be, de semmi hatása nem volt. Pedig közben volt 3 inszemem. Én valahogy furcsának találom az olyan történeketek, ahol mondjuk 10-15 évig nem jön a baba, aztán 1 doboz után terhes lesz az illető. Abban az időszakban szinte minden nap néztem a facebook oldalukat, és csak ilyen történeteket lehetett olvasni. De egy idő után nekem hiteltelennek tűnt ez az egész. Főleg azért, mert a negatív kommenteket egyből törölték.

2016. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is furcsa,hogy ilyen csodak tortennek ettol a gyogyszertol,nagyon sajnalom,hogy neked nem sikerult :( :( Mi 2 eve probalkozunk 2szer teherbeestem de sajnos koraveteles lett. Jovoheten kezdik a vizsgalatokat,valoszinuleg valami hormon bibi. Nalatok mi a problema?
2016. nov. 11. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából nekem az egyik hormonom magasabb (AntiTg), de nem tudom, hogy ez okozza-e a problémát. Most készülünk lombikra, naná, hogy most a prolaktinom is magas lett, eddig tök jó eredményem volt. Le kellett szednem egy doboz fogamzásgátlót, az annyira összezavart, hogy még mindig nem tudjuk elkezdeni a lombikot, mert nem jön meg rendesen, pedig már itt várakoznak a gyógyszerek, szurik. De nekem még problémám van a pajzsmirigyemmel is, meg autoimmun betegségem is van, csak azzal az a baj, hogy ezzel nem nagyon foglalkoznak az orvosok.
2016. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennyire igazsagtalan ez,hogy sokaknak meg kell szevedniuk ezert :( Nagyon sajnalom,de biztosan lesz kisbabatok nagyon sok szerencset es minden jot kivanok :)
2016. nov. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!