Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a gravida...

Mi a véleményetek a gravida terhesvitaminról?

Figyelt kérdés
Még csak nemrég kezdtük a babaprojektet,ma vettem gravidát gondoltam elkezdem szedni.
2012. máj. 29. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

szió!

nagyon jó így indításnak a gravida! én 12. hétig szedtem, 14.héttől pedig LadeeVit-et. Én nagyon ajánlom igazából mindkettőt! De tudnod kell, hogy 12.hétig nagyon fontos a folsav!!! Szóval a gravida mellé szedj, ahogy megtudtad, hogy beköltözött a pocaklakó!

mielőbbi babázódást kívánok!! :) :*

2012. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem eddig, az nagyon jo volt (bocsi, nincs néhány ékezetes betűm)

Most 1 honapja szedem a Gravidát (mert van benne jod), de amint beszedem, azonnal hányingerem lesz és néha ki is jön belőlem. sajnos nem csak beképzelem :(


Nem bírom a gravidát :(

2012. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy hétig bírtam :(

Hányingerem volt tőle egész nap...

Tegnap vettem Hip Natal, ma reggel azzal kezdetm, azóta minden oké. Semmi hányinger, semmi gyomorpanasz... :)


Mi két éve próbálkoztunk babával, és minden hónapban csalódás ért. Elkezdtem szedni a fokhagyma búzacsíra olaj kapszulát, amit müllerbe lehet kapni, más panaszra. Egy hónapig szedtem, közben elmentünk wellneszelni és totál meglepődtem, mikor nem jött meg... :) Én hiszem hogy segített, főleg a búzacsíra, mely sok jó dolgot tartalmaz ;)Olvass utána!

Sok sikert!


6 hetes kismami

2012. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

... ja, amikor megtudtam hogy babát várok, abbahagytam a fokhagyma-búzacsíra olaj kapszulát, aztán elkezdtem folsavat és B vitamint szedni, egy hét után tértem át a gravidára, egy hét után meg a Hipp Natal-ra... mikor csak folsavat és B vitamint szedtem, akkor sem volt gyomorpanaszom. Csak a gravidától :\

Utolsó voltam!

2012. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HÁNYINGEREM VAN A GRAVIDÁTÓL :(
2012. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!