Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni ha menstruá...

Teherbe lehet esni ha menstruáció utolsó napján voltam együtt a párommal és nem védekeztünk?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 4 hete hogy az eset megtörtént és múlt hét szerdán (november 2-án) voltam nőgyógyásznál aki azt állapította meg hogy terhesség nincs, de nem vagyok benne biztos, hogy ez 100% és hogy ilyen korán meg lehet állapítani.

Rendszertelen menstruációm miatt a doktornő vérzésmeghozó tablettát írt fel, melyet 5 napon keresztül kellett szednem és hétfőig meg kell jönnie, de nagyon aggódom, hogy nem fog.


2016. nov. 11. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy teherbe lehet esni.

A menzesz alatti szex nem nyújt védelmet.

De ha voltál dokinál és nem látott semmit ne aggódj, felesleges.

2016. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Ha nem látott semmit felesleges aggódni. Max csinálsz egy tesztet, az már biztosan kimutatja

(Aktus után 4 hét nem korai! Nekem a másodiknál pl 17 nap után lett egyértelműen pozitív tesztem)

2016. nov. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Kolléganőm a menzi utolsó napján volt együtt a férjével. 1 éves a fia... Én menzim 3. Napján történő aktusból lettem várandós. Jelenleg 32 hetes kismama vagyok. Bármikor teherbe lehet esni. Csak a ciklusnak mindig van termékeny illetve kevésbé termékeny időszaka de ez nem azt jelenti hogy nem lehet a gyengébb napokon teherbeesni.
2016. nov. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisebb valamennyivel az esélye de igen lehetséges így teherbeesni.. Rosszabb esetbe meg valami csúnya fertőzést elkapni.
2016. nov. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!