Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 11. -én voltunk együtt...

JackDenielsz kérdése:

Május 11. -én voltunk együtt a barátnőmmel,16. -án kellett volna megjönnie neki. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel május 11.én voltunk együtt és 16.án kellett volna megjönnie, ma már 18. van és még mindig semmi. Lehet, hogy gond van? Igen előfordult, h egy kicsit gumi nélkül csináltuk, de csak az elején és időben kivettem. Kezdek kicsit ideges lenni, nehogy valami gond legyen. Valami ötlet/tanács?


Építő jellegű válaszokat szeretnék kérni, nem a felelőtlenségre való figyelmeztetést, előtte mindenki nézzen magába majd, hogy Ő nem-e csinált-e ilyet!

Megértésüket köszönöm!



2016. máj. 18. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

mi 3x voltunk eddig együtt. friss kapcsolat. 1-szer gumival 2-szer nélküle. semmi nem lett belőle. :D

az elsőnél szűz voltam a pasi el se ment. 2. gumival volt de ráadásul a gumi ki is szakadt. 3. nélküle, és el is ment. nem bennem persze.

első után nekem is késett 1 napot. és én már akkor pánikba voltam :D vegyetek tesztet, várjatok 2 hetet. én vettem, vártam, 11 nap után is mutat már vmit, 11 napra és 14 napra rá az aktusra csináltam. negatív lett mindkettő. nem lesz ott gond nyugi :D

2016. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
meg is érdemled már ne is haragudj ha azt hiszed gumi nélkül de csak 2 percre voltál benne. ugye tudod hogy attól még terhes lehet? vegyen tesztet
2016. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok

mi majdnem fél óráig toltuk gumi nélkül. nem lett semmi... ne bántástok már szegényt, h megérdemli.. senki se érdemli meg. nekünk is a pillanat hevében történt a gumi nélküli szex. ami még jobb is mint gumival.

2016. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Ha nem vagytok felkészülve az 1. alkalomra, akkor minek feküdtök össze? Megérdemled, hogy aggódj. De csak, hogy tudd, az első alkalom után később jön meg nekik, és attól, hogy hamarabb kivetted még van esélye a teherbe esésre, csak nagyon kevés.
2016. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
És kíváncsi vagyok, hogy hány éves vagy. Ha idősebb, mint én, akkor csak gratulálni tudok.
2016. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy első alkalommal feküdtünk le:)


De mint ahogy írtam, normális, értelmes válaszokat szeretnék kapni! Köszönöm.

2016. máj. 18. 20:37
 7/22 anonim ***** válasza:
am hány évesek vagytok :)?
2016. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem fontos. De, hogy válaszoljak a kérdésedre 19-18
2016. máj. 18. 20:41
 9/22 anonim ***** válasza:
Vegyetek tesztet és teszteljen a barátnőd! Nem valószínű,hogy terhes , inkàbb csak az idegeskedés...de jobb biztosra menni!
2016. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Veszünk tesztet, mikor használja fel? Ugye bár 11-én voltunk együtt, 16-án kellett volna megjönnie?!
2016. máj. 18. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!