Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól látom? Halvány pozi?...

Jól látom? Halvány pozi? Elsőre láttam, de jó lenne ha Ti is megerősítenétek! El se hiszem! Mára nem vártam!

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 12. 11:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2016. nov. 12. 11:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is látom. Azért 2 nap múlva tesztelj újra. Gratula ;)
2016. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2016. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
+. GRATULAAA!!:)
2016. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pozitív! Gratulálok!
2016. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenfèlekèpp tesztelek újra! Úristen,hát èn olyan boldog vagyok! El se hiszem! Köszönöm,hogy megnèztètek! Mindjárt sírok! :D :)
2016. nov. 12. 11:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Hatalmas gratula!!! Kismama vagy🤗
2016. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia !


Na mi lett végül, teszteltél azóta ?

Megmondom őszintén , hogy nekem volt jó pár ilyen Xepil tesztem !!! Sjanos baba sosem lett belőle. Tehát én ennek még nem hinnék, de kívánom hogy nálad másképp legyen !!!

2016. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)

Voltam vasárnap ügyeleten,mert èjszaka barnáztam,meg egyszer napközben,(vasárnap reggel picit erősebb pozi tesztem volt ) na hát ahogy ott velem bántak,nem kívánom senkinek.csináltattak velem tesztet,ami negatív lett,ezután bunkózott az orvos,hogy minek csináltam tesztet,nem is vagyok terhes,mit gondolok,hogy ő majd pozit varázsol nekem a negatívból? Meg hogy mièrt olcsó 500 ft-os tesztet használok,semmire se jó,meg biztos azèrt mutattak otthon pozit a tesztjeim mert csak eláztattam..lekezelő volt vègig,beszólogatott csak.azóta se jött meg,a barnázás elmúlt,ès ma gabriellel is pozit teszteltem :) 2 fèle teszt is pozi,gondolom 2 nem ver már át :)

2016. nov. 14. 18:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja ès uh-n mondta hogy lát valamit,mondta a nevèt de nem emlèkszem,ès hogy ettől a valamitől fog megjönni. nem is èrtettem,de már nem is annyira figyeltem rá..
2016. nov. 14. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!