Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elott sosem fajtak a...

Mensi elott sosem fajtak a melleim most viszont nagyon. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Regota szeretnenk mar babat, eddig meg nem jott ossze... Viszont rettentoen fajnak a melle es mintha meg is lennenek duzzadva... Mensi elott meg sosem fajt, keddre nem varom... Tesztelni meg felek (csalodastol) Szerintetek sikerulhetett?

Okoskodok kimeljenek csak tapasztalatokat varok!!! Koszonom


2016. nov. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Keddig már nincs sok, ha nem jön meg tesztelj! Ez lehet egy tünet. :)

Drukkolok!

2016. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon meszze van a kedd... :( :)

Hat nagyon remenyked... Koszi :)

2016. nov. 12. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem mindig szokott fájni, de terhesség esetén sokkal jobban fájt már nem várt előtt is. Tényleg lehet akár ez egy tünet. Drukkolok!
2016. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nekem nem szokott fajni vagy ha faj is kb 2mp ig de most meg folyamatosan olyan mintha izomlazam lenne... De inkabb csak a jobb a bal nem annyira... Nem is igazan egyformak a bal az kisebb... Mar ket napja kb orankent jarkalol pisilnieg van az esely ra hogy felfaztam de azt olvastam hogy az csipo erzessel es folyassal sotetebb vizelettel jar de nekem egyik sincs.... A hatam is fajdogal... Remelem nem csak bebeszelem es tenyleg baba lesz a dologban... Sok rossz ert mostanaban minket ideje lenne valami jo dolognak is hogy bekovetkezzen :)

Alig varom a reggelt hogy teszteljek... Koszi a drukkot! : )

Varok meg tapasztalatokat :)

2016. nov. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!