Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.25-én volt peteérésem,...

Febr.25-én volt peteérésem, aktívak is voltunk szexuálisan. Mensim késik, a melleim extra nagyra duzzadtak. Pár napja napjában 1x-2x barnás folyásom volt, ma viszont enyhén barnás, véres, rózsaszínessé "változott". Lehet, hogy várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Párom szerint korai még a teszt,mert nem szeretné,hogy csalódás érjen. Már nagyon szeretnénk egy kis bébit. Hányinger talán ma jelentkezett, de sok mindenre lehetne fogni. Más egyéb "tünet" nincs.

2016. márc. 21. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly? Na de megis? Mi honnan tudjuk??? Milyen valaszt varsz??? Szerintem nm vagy az.
2016. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha késik akkor tesztelj....!
2016. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha február 25-én volt peteérésed, akkor valószínűleg március 9-én kellett volna megjönnie. Miért nem tesztelsz már? Nemvárt napján már kimutatja a teszt, ha van baba! Tesztelj, csak úgy tudhatod meg, mi sajnos igy nem tudjk eldönteni...
2016. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj mindenképp és minél előbb, mert ha terhes vagy és barnázol akkor menj orvoshoz, mert lehet gyógyszert kell kapnod.
2016. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!