Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszertől késhet a mensturá...

Gyógyszertől késhet a mensturációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom mi lehet a probléma,mert még soha nem történt ilyen,csak akkor amikor terhes voltam a kisfiammal.

Október 8.-án jött meg utoljára.

Október közepe fele kaptam az orvosomtól gyógyszert Candida fertőzésre.Utána volt aktusom a párommal 28.-án,addig vártam és biztosra akartam menni a gyógyszerrel kapcsolatban.

Azóta nem jött meg,tesztet ma fogok venni,feleslegesnek tartottam eddig,de elképzelhető lenne az,h a gyógyszertől késik?

Csak 1 tünetem van,méghozzá a derékfájás,és az eléggé kinoz.Mindig azt hiszem,hogy na most jön vagy jött meg annyira fáj,de közben csak folyás és semmi más :(

Volt már esetleg ilyen valakinek?

Természetesen következő héten megyek az orvosomhoz is!

Köszönöm!


2016. nov. 13. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha nem akarsz gyereket, vedekeztek. Ha igen, es nem vedekeztek, van esely.
2016. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyogyszertől (antibiotikum) olyan volt csak, hogy 2 napra jött meg, de akkor sem erősen. Nekem ilyen tüneteim akkor voltak (fájt, fájt mindig azt hittem hogy na most tuti megjött) mikor a fiammal terhes lettem. De attól is függ hány naposak a ciklusaid, mert ha jól számolok a 20. napon voltatok együtt...
2016. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!