Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez elfolyt azért pozitív?...

Ez elfolyt azért pozitív? Negatívban is feltettem, negatívban látszik ha azért pozitív mert elfolyt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. nov. 14. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj hogy ez sehol sem pozitìv. Sem simàn,sem pedig negatìvban.

És nem elfolyt, hanem szétàzott.

2016. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem szimplán szar a teszt! Szètázni meg nem ázhatott mivel 10 mp ig tartottam vizeletbe s utána lefektettem a csomagolására..
2016. nov. 14. 13:37
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Egyértelmű NEGATÍV!


A pozitív az ilyen:

[link] (fenn x-epil, alul facelle)!

2016. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon halványan látni valamit, lehet hogy nagyon korán teszteltél. Pár nap múlva tesztelj másikkal.

Nem kell, hogy olyan erős pozitívat mutasson a teszt amit az utolsó megosztott.

Nekem annál halványabb volt pl és ma már 37.hétben vagyunk.

2016. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszönöm a kedves( kultúrált) szavaidat! :) Neked elmondom, h több ève próbálkozunk a babával s ez volt a második inszemünk. Volt több halványka ( az előtted szólók bizonyára azt is Negatívnak illetve Szètázottnak mondanák) tesztem. Az èvek során sohasem volt ilyen tesztem pedig sokat csináltam. De mindenkèpp remènykedem Neked pedig köszönöm, h írtál ès min den jót kívánok!
2016. nov. 14. 14:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is negatív, elhiszem, hogy szeretnéd, hogy pozitív legyen, de kár photoshoppolni.


Amúgy senki nem volt kulturálatlan vagy bunkó, csak szerintem nem nagyon tudod elfogadni a negatív választ. :(

2016. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is ilyen halvány volt az első 2 tesztem, amit a kimaradt mensi napján és rá két napra csináltam. Első próbálkozós hónapunk volt, előtte soha nem csináltam tesztet, így nem tudtam, h mit is gondoljak... Rá egy hétre megismételtem, valamicskét erősebb volt,de éppen hogy csak láttam azt a bizonyos csíkocskát. Elmentem dokihoz, kiderült, h tényleg állapotos vagyok. :) Kiváncsiságból a 7.-8. hét körül csináltam még egy tesztet, és az sem volt erős, sőőőt, szinte alig látszott a 2.csík rajta... Szóval nem mindenkinek lesz olyan erős, jól látható, mint ahogy azt fent említik. Egyébként a terhességem azóta is probléma mentes és csodálatos, szóval a teszt erőssége nem befolyásolja. A tiéden én látok egy halványka csikot, 2 nap mulva ismételj. Picit erősödni fog, ha baba van :) 38hetes kismama
2016. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!😊

Egyèbkènt nincs photo shoppolva!! Csak negatívba raktam, h látszik e. Lehet az is,h nehezen viselem a több éves kudarc után a nyersebb válaszokat!

2016. nov. 14. 15:08
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ilyenek voltak a legkorábbi tesztjeim. Ugyan így megvilágítottam. Ha negatív nem látszik semmi, de ezen látszik. Nagyon drukkolok neked, hogy ezúttal minden jól alakuljon!
2016. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2016. nov. 14. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!