Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt után is lehetség...

Negatív teszt után is lehetséges, hogy terhes vagyok? A többi lent.

Figyelt kérdés
30 naposak a ciklusaim és a 19.napon voltunk együtt a férjemmel. Most az aktus után 11 nappal negatívat teszteltem. Mellem nem feszül,de szúrnál a petefészkem.
2016. nov. 14. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*szúrkál
2016. nov. 14. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie? Lehet hogy terhes vagy, lehet hogy nem. Lehet a teszt még túl korai és nem mutatja ki. Ezt mi honnan tudjuk? Varázsgömb?
2016. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aktus után 11 nappal még korai tesztelni.

Lehet még most történik csak a beágyazódás és még csak ezután fog termelődni a hcg, amit majd a tesz kimutat.

Majd ha nem jön meg, és késik 2-3 napot, akkor tesztelj reggeli első vizeletből.

2016. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A leirasbol kiderul, hogy ma kellene vagy kellett volna megjonnie a kerdezonek.

Amig nem jon meg, addig van remeny. A kovetkezo egy hetben en tesztelnek 2-3 naponta, amennyiben tovabbra sem jon meg. Ha megjon, akkor majd hatha sikerul a kovetkezo honap. Ha egy het mulva sem jon meg, akkor irany a nogyogyasz, nezzen meg a biztonsag kedveert. Ha pozitiv a teszt, akkor szerintem raersz 2-3 het mulva dokihoz menni, de csak ha nincs gorcs vagy verzes. Ha ezek jelentkeznek, akkor azonnal orvos. Kb ennyi

2016. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek a választ! Ez a várakozás őrjítő :)
2016. nov. 14. 20:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Még annyit kérdeznék,hogy a beágyazódás járhat olyan tünetekkel mintpéldául,szédülés,erős hányinger,egész napos fáradtság?
2016. nov. 14. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
2 negatív tesztből mára 22 éves fiú lett. Jó tudom ez nem most volt már de ne add fel a reményt. Szerintem a beágyazódás nem jár ilyen tünetekkel.
2016. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!