Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyulladásom volt ugye ezek az...

Gyulladásom volt ugye ezek az értékek alapján már lehet a baba projektet folytatni?

Figyelt kérdés

a gyulladás három hónappal ezelőtt:crp

1.21.


ma kaptam meg az új eredményt.

crp: 1.1


2016. nov. 15. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvostól kérdezd.

Ő mondta, hogy ez gyulladás? Nem tudom milyen mértékegység de nekem tökéletes eredménynek tűnik mindkettő.

2016. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írtál el valamit? A crp érték 8 mg/l alatt normális, vagyis az 1.21 is teljesen normális és nem utal gyulladásra. Nem 12-t akartál írni?
2016. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem 12!

a crp gyulladást jelent orvis mondta.az 1.21 -re is azt mondta kicsit magas.most meg ugye lejjeb ment.orvishoz fogok menni csak olyan szerencsétlen vagyok ....

2016. nov. 15. 18:12
 4/7 A kérdező kommentje:
hogy pont ma hivott fel sajnos mondván konferencián lesz igy 30 -án kell menem hozzá és meg öl a kiváncsiság hogy lehet e babánk:(
2016. nov. 15. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy a crp-d ennyi? Mert nyugodtan nézd meg a crp normál tartományát az interneten, az 8-as értékig nem magas. Vagyis az 1.21 sem magas. Egyáltalán nem utal gyulladásra.
2016. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretik 3 alatt látni egyes orvosok, de ebbe is bőven belefér. Simán próbálkoznék a helyedben!
2016. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó hir :) a férjem is azt mondja nyugodjak le mert ment le a gyulladásból és hogy azt mondták a laborban hogy a 1.1 eredmény nem egetverő gyulladás.
2016. nov. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!