Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 27. óta vérzem,...

Szeptember 27. óta vérzem, tehát már több mint egy hete. Pecsételő vérzés, igazából csak pár cseppről van szó. Hallottan olyanról, hogy beágyazódáskor előfordul némi vérzés. Elképzelhető, hogy ez az lenne? Vagy? Egy hétig tartana?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm nagyjából szeptember 6-10 tartott, elméletileg a peteérésem olyan szept.28-ra esett.

Csináltam egy tesztet hét közepén, de persze negatív lett. Elméletileg október 12. környékén kéne majd megjönnie.

Már majdnem egy éve próbálkozunk a férjemmel, de eddig sajnos eredménytelenül.

Viszont ez a \\\\\\\'közti vérzés\\\\\\\' nagyon fura, még soha nem volt ilyen, elöször azt hittem, hogy elvetéltem, de hát az előző mensim teljesen normális volt, és nem is élénk piros a vér, illetve nem hiszem, hogy egy hétig ez eltartana. Légyszi adjatok valami ötletet.


2008. okt. 5. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a közti vérzés egy hétig eltartana. Nekem a beágyazodáskor két napig volt barna váladékom.

Szerintem keress fel egy dokit. Egy vérvételből is sok minden kiderithető.

2008. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Illetve még, amiket az elöbb kihagytam a kérdsemből, de észrevettem az elmúlt időszakban: még a vérzés elkezdődése elött, tehát már kb két hete nagyon gyakran kell pisilnem, éjszaka is fel kell kelnem, pedig ilyen soha nem volt, illetve még szinténa vérzés elött apró 'szúrásokat' éreztem a hasamban..
2008. okt. 5. 17:50
 3/3 ketteske ***** válasza:
Nekem is pont ugyanez volt! Menzesz után 1 hétre elkezdtem vérezni, ami a köv. menzeszig tartott. Elmentem dokihoz, aki elküldött UH-ra meg vérvételre, hogy hormon vizsgálatot csináljon. Minden rendben volt, és a köv. menzesz után már nem véreztem. Szóval nem derült ki, hogy mi volt ez. Talán a hormonok játéka.(sajnos nem baba) De egy teljeskörü vizsgálat sosem árt. Én legalábbis megnyugodtam, hogy nincs semmi bajom. Neked is ezt kivánom.
2008. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!