Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas lenne? Kerlek...

Beagyazodas lenne? Kerlek segitsen valaki

Figyelt kérdés
Elozo honapban 10.en jott meg. Most is 10.en kellett volna megjonnie helyette 15.en elkezdtem verezni de kevesebb es masabb mint a menstruaciom szokott lenni. Mi lehet? 10.-e korul csinaltam tesztet az negativ volt. Valaki??
2016. nov. 16. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van beágyazódási vérzése.. De ha nem szokott késni és most másabb is volt ez a vérzés vagy inkább vérezgetés akkor gyanús.. Szerintem várj 1 hetet az új tesztel mert az is lehet hogy pont menzi előtt fogant így később ágyazódik vagy ágyazódott be ;)
2016. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, azert meg varok tapasztalatokat:))
2016. nov. 16. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódási vérzés nagyon ritka és általában pár csepp barna folyást jelent. Úgyhogy szerintem késett a menzeszed és más lefolyású volt, mint a megszokott, az ilyesmi előfordul, nem minden menzesz ugyanolyan.
2016. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.. en is mostmar inkabb erre gyanakszom. Csak furcsa mert mindig annyira pontos. Az elmult 10 evben nem kesett 1 kivetelevel de akkor terhes is voltam.
2016. nov. 16. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Miota babat szeretnenk (7 honapja) az en ciklusom is csinal "vicces" dolgokat. Vagy legalabb is jobban figyelek ra. ;) Kivanom Neked a mielobbi babasodast!
2016. nov. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat remeljuk minel hamarabb osszejon nektek is!:) koszi:) vegulis megjott...de nem adjuk fel:)
2016. nov. 18. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!