Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segítsen! Kinek volt...

Valaki segítsen! Kinek volt beágyazódási pecsételése? Holnap kell hogy megjöjjön és gorcsolok nem nagyon kicsit és barnás rózsaszínes pecsetelesem van.

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap kellene megjönnie, akkor a pecsételés a menzeszt jelzi szerintem. Nekem egyik terhességem elején sem volt beàgyazódási vérzés, a beàgyazódàst viszont éreztem, hasszurka volt. De jóval korábban, az aktust követő egy hétben. Ha terhes lennél, mostanra már beagyazódott volna. Az enyhe görcsölés belefér, de a rózsaszínes vérzés nem. Menzesz lesz.
2016. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de nem ilyenkor, 9-10-11 dpo-n kb., törlésnél barnás lett a wc papír párszor és ennyi. A tiéd szerintem is mensi lesz, de drukkolok.
2016. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam pont ez volt. Már pár napja késett, a tesztek negatívak, és volt pár csepp vér délelőtt és délután is. Kicsit görcsöltem is.

Na, gondoltam kár reménykedni, mégis csak megjött.

Aztán semmi. De a teszt is maradt negatív.

Már egy hete késett, mikor az első teszt pozitív lett! Jóval később volt peteérésem, mint a félidő, és most is két héttel kisebb a terhesség, mint a vérzés alapján lennie kéne.

De a baba megfelelő ütemben fejlődik, és minden rendben van. Most töltjük a 11. hetet.


Amíg nem jön meg, addig lehet reménykedni. :)

2016. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt vallom,amíg nincs mensi addig van remény!!! :) Viszont tény,hogy a soron következő mensi napja körül már be van ágyazódva..ha csak nem tényleg valami késői,vagy extra peteérésed volt,mert ilyen is van,és később fogant,ágyazódik. Tesztelj mielőbb. Én tegnapra nem vártam..még semmi.. de nem élem bele magam.
2016. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Ha ez beágyazódás lesz, akkor még korai tesztelni, még csak most kezd termelődni a hcg, és kell pár nap.

Én három-négy nap múlva tesztelnék először, ha addig nem jön meg.

2016. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Nagyon félek mert szeretnénk a babát!

2016. aug. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!