Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz az első inszeminác...

Manó 88 kérdése:

Holnap lesz az első inszeminációnk. Mire számítsak? Mennyire lesz kellemetlen? Mire figyeljek utána? Kinek volt sikeres az első?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyire nem lesz kellemetlen, nem kell tartani semmitől. Aznap legyen egy kis pihi, de utána éld az életed úgy, ahogy szoktad. Nekem csak annyit javasoltak utána, hogy kerüljem az ugrálást és a súlyemeléssel járó sportokat, a szaunát és termál fürdőket. Sajnos nekünk egyik sem sikerült. Azóta már a 3. lombiknál tartunk... De neked kívánom, hogy legyen szerencséd!
2016. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk az első inszem sikeres volt! :) Aznap és másnap pihentem, aztán éltem tovább az életem, csak a sportról mondtam le. Maga a beavatkozás nem vészes, olyan mint egy nőgyógyászati vizsgálat, nagyon gyorsan megy, én sokkal rosszabbra számítottam.
2016. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Kedves első válaszoló, kívánom hogy sikerüljön Neked is 😊 Kedves második gratulálok, remélem én is ilyen szerencsés leszek 😊
2016. nov. 17. 03:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt inszemem, de Neked szoritok mara es kivanok mielobbi babasodast!
2016. nov. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 😊
2016. nov. 17. 08:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok! :) Majd írd meg az eredményt, remélem sikeres lesz!
2016. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok drukkot! A legjobbakban bízunk! 14-15 nap és meglátjuk😊
2016. nov. 17. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Valóban egyáltalán nem fáj az inszemináció, én féltem nagyon, de megmondom őszintén egyáltalán nem éreztem semmit, még annyira sem volt kellemetlen, mint egy rákszűrés.
2016. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem fájt, sőt picit véreztem is utána. Sajnos nem is sikerült. ☹
2016. dec. 5. 17:14
 10/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Hogy alakult? Babás lettél?

2017. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!