Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez akkor hogy is van?...

Most ez akkor hogy is van? Minden netes kalkulátor szerint elvileg ha beütöm hogy 28 napos ciklus rászámol +1 napot. Igy a 15 és nem a 14 napra teszi nekem az ovut. Miért?

Figyelt kérdés

ez pedig tudtommal akkor a 29 napos ciklusnak felel meg. valaki segítene eligazodni ebben mert ugy tudom a vérzés első napjától a köv. Vérzés első napjáig van a ciklus?

már olyat is olvastam a 15 napon van az ovu átlagos 28 naposnál de ez meg akkor teljesen összezavart..


2016. nov. 17. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem egy netes kalkulátorra akarod bízni az ovulációdat? A neten kapott eredmény csak egy támpont egy sacc... Nem valós. peteérés bármikor lehet és nem törvényszerű hogy csak a 14. Napon.. Ha ez így lenne akkor nem lenne annyi be sikerült Baba menzesz alatt, ciklus végén stb..
2016. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a telefonos alkalmazásom szerint is 15. napon van ovu.


Most ne vedd kötekedésnek de mit számít az az 1 nap?


Egyébként első babámmal hétfői nap volt az utolsó menzim első napja és szerdára voltam kiírva. Amíg számított, mármint genetikai UH-knál úgyis a hétfői napot nézték, a végén egyszerűbb visszafele számolni de pl a szülés ugyanúgy beindulhat 38 és 41 hetesen is, az az 1-2 nap nem oszt, nem szoroz.

2016. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kalkulátorok semmit nem érnek.

Ha tudni akarod, mikor van ovu, lh tesztelj, hőmérőzz.

De egyszerűbb és jóval élvezetesebb a rendszeres szex, akkor mindegy, mikor van ovu.

Nekem pl 7 ciklusnapon fogant a babám 28 napos ciklussal. Ennyit a szamolgatasrol :)

2016. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy tényleg nem megbízható az ovulációt pusztán a ciklus hosszából kikövetkeztetni, szerintem valahogy úgy néz ki: teszem azt pont adott hó elsején jött meg, tehát ez az 1. ciklusnap. 1+14= 15. ciklusnapon várható az ovuláció, példában adott hó 15-én. 1+28 = 29. napon, adott hó 29-én várható a következő vérzés. Tehát az első nap első, és nem nulladik. Így talán érthető.
2016. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!