Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy osszejohet a baba, Ki mit...

Igy osszejohet a baba, Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

Elmeletileg vasarnaptol-mai nap(szerda) kozti idoszakra esett az ovulaciom. Kalkulator szerint a tegnapi napra.

Vasarnap 2* egyutt voltunk,illetve tegnap este.

Ugy erzem az ovulaciom meglehetett, mert 2 napig erosen ereztem a szurkalast jobbrol,illetve enyhe gorcsoket hetfon egesznap.

Szeretnek egykis biztatast kapni, ugyanis ez a 4.probalkozos honap, es nemtudom,hogyha jol idozitunk elvileg, akkor miert nem tortenik semmi, vagy eletmod valtas kellene esetleg..



2015. aug. 5. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egeszseges paroknak atlag 6 honapot szoktak mondani, de 12-al bezarolag normalis! Ha azutan se tortenik semmi, erdemes kivizsgalasokba kezdeni. Ez a raparazas, hogy mikor van ovu, homerozes, gyertyaallas egyeb hokuszpokuszok mind tok feleslegesen plane az elso par honapban. 4 honap semmi. Onfeledten legyetek egyutt, ne azert mert kell!!!
2015. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már rástresszeltél, teljesen felesleges. Nyugi, legyetek együtt, amikor kedvetek van, és ennyi.
2015. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elnezest, nem irtam bele,hogy nemcsak ezen a 3 napon vagyunk egyutt........



Tisztaban vagyok mindezzel, de engem most konkretan a tapasztalatok erdekelnek, hogy kinek hogyan jott ossze,mit erzett,mivel koztudott,hogy ovulacion kivul nemtud az ember lanya teherbe esni :)

2015. aug. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!