Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik 4 napja, de már régóta...

Késik 4 napja, de már régóta előjöttek a menstruációs tüneteim. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

Szóval a várt menstruációm előtt körülbelül egy héttel kiszakadt a gumi, de szerencsére "időben" , és csak előváladék került belém. Az aktus után néhány nappal el is kezdtek fájni a melleim, előjöttek a pattik és a derekam leszakadt, úgy fájt. Ez volt körülbelül egy hete, a tünetek azóta is jelentkeznek. Hétfőn kellett volna megjönnie, azóta semmi. A teszt 4 nap késés után negatív volt ma reggel. Ha az aktus után pár nappal már előjöttek a mensi tünetei akkor terhes már nem lehetek, ugye? Pár nap múlva tesztelek megint, ha nem jönne meg, de egy pár hónapja már nem késett ilyen sokat, nem értem mi lehet a gond. Ötletek?

19/L



2016. nov. 18. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
A tünetek nem jelentenek semmit, az akár terhesség korai tünete is lehet. Ha nem jött meg a menzeszed, akkor lehetsz terhes. Az aktustól számított 14 nap körül már mutatnis kellene.
2016. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Terhesség korai tünete az aktus után 3-4 nappal? Pont ezért írtam le, hogy már rá nem sokkal elő is jöttek a tünetek, ami szinte lehetetlen hogy még terhességi tünet legyen, ezért nem értem hogy akkor miért késik. Talán meg akart jönni de beavatkozott a baleset, ez lehetséges? Vagy hülyeség?
2016. nov. 18. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a menzesz tünete lett volna, akkor a szokott iödben megjött volna.


Lehet, hogy csak azért érezted, mert stresszeled magad, de lehet akár felfázás/petefészekgyulladás tünete is.


Az aktus után két héttel tesztelj mindenképpen.

2016. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam ilyenekre is, ugyanis a derekam 2 napig borzasztóan fájt, pedig ez eddig még soha nem szerepelt a mensis tüneteim listáján. De semmi más felfázásra vagy másra utaló jel nincsen, csak a mensis tünetek már egy hete.
2016. nov. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!