Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk es egy napja...

Babat szeretnenk es egy napja kesik, de nem merek tesztelni mert felek hogy negativ lesz mivel van menstruacios fajdalmam. Valakinek volt mar igy?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én teszteltem egyszer 1 napos késésnél, természetesen negatív lett és estére megjött. Akkor teszteltem pozit, mikor már 4 napja késett, és semmi pms tünet nem jelentkezett.
2016. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Miota probalkoztok?


Varj par napot!

2016. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Addig amíg attól félsz, hogy negatív lesz a teszt addig nem vagy felkészülve és elég érett arra, hogy anya legyél. És ezt minden rosszindulat és bántás nélkül mondom.! Mióta próbálkoztok? Ha 1-1,5 év alatt nem jön össze a baba akkor el kell menni kivizsgálásra mind a kettőtöknek.. Utána jön a gyógyeres kezelés majd a lombik!!!! Nézd én PCO és IR-ES vagyok 10 hónap után sikerült a baba. Szerinted 10 hónap alatt hányszor késett a menzim és hányszor lett negatív a tesztem? Ha már egy teszt csinálástól félsz mert nem lesz pozitív akkor mi lesz veled később? Nem szabad ennyire görcsösen akarni azt a babát. Minden jót kívánok Nektek. 31 hkm
2016. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy előttem is írják, függ tőle hogy mióta próbálkoztok. Ha egy évig sikertelen a babaprojekt akkor érdemes kivizsgáltatni a pár mindkét tagját.

Egyébként én várnék még pár napot, mert 1-2 nap késés bőven előfordulhat. Csak hogy nehogy csalódás legyen a negatív teszt.

2016. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
5 honapja probalkozunk sikertelenul :-( azt hiszem varok meg par napot a teszttel.... ha meg szukseg lesz ra,mert sajnos nagyon ugy erzem hogy meg fog jonni
2016. nov. 9. 09:27
 6/13 A kérdező kommentje:
De egyebkent normalis lenne hogy van mensi tunetem es van baba is?
2016. nov. 9. 09:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális! Mint írtam nekünk 10 hónap után sikerült. Nekem is nagyon görcsölt a hasam. Párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok. Én meg mondtam neki hogy biztos hogy nem. Mert nagyon görcsölök megfog jönni! Végül páromnak lett igaza!!! Kedves kérdező ne add fel. Kitartást ;) Drukkolok
2016. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen PMS tüneteim voltak,görcdölt a hasam(még fájdalomcsillapítót is bevettem),feszült a mellem,pufadtam. 3 nap késésnél teszteltem először NEGATÍVAT. Le is mondtam a babáról,aztán elkezdtem szédülni és hánytam is. Párom mondta csináljak még egy tesztet ami 6 nap késés után már pozitív lett. Úgyhogy még bármi lehet. 18hkm
2016. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak késésnél mensi görcseim , plusz derékfájás ami nekem mensi előtt is mindig volt. Mondjuk mi is terveztük a babát és én elég korán teszteltem is. De én felvoltam rá készülve hogy akár negatív is lehet. De nem lett. 😊

Ha félsz tesztelni akkor inkább ne tedd. Várj még pár napot , akár 1 hetet. Ha addig nem jön meg akkor tesztelj. Bár akkor is meglehet hogy más miatt késik. Minden jót kívánok neked és mielőbbi pozitív tesztet.

Azért írd meg hogy mi lett a vége.

30 hkm

2016. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

És most jobb,hogy bizonytalanságban vagy??

Nem attól leszel terhes,hogy csak 2 hónap késésnél tesztelsz!

Ha terhes vagy,akkor is az leszel,ha tesztelsz. De gondolom már túl vagy pár pofáraesős,korai teszten,ezért félsz annyira!

2016. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!