Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A melleim kicsit fajnak, es nottek,a hasamat is ugy lattam es masok is mondtak hogy mekkora hasam lett, mert lapos hasam volt. Korulbelul most lehetek 13. hetben, eggyutlet utan 1 hettel kb masfel hetig hasmenesem volt neha es hanyingerem. Azota pedig szur az alhasam es gorcsolok mint amikor meg kene jonnie, de nem tudok tesztelni itthon, mert mindig itthon vannak a szuleim, es nem szeretnek meg beszamolni errol az egeszrol, csak ha megbizonyosodtam, hogy tenyleg terhes vagyok e. Jovoheten tesztelek baratnomnel, es addig velemenyeket es tapasztalatokat szeretnek kerni, hogy ti hogy eltetek meg a terhesseg elejet? Ki honnan sejtette hogy az? Es mikor erdemes eloszor dokihoz menni?

2016. nov. 18. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Bakker a wc-be is bemennek utánad anyádék? Mi az h otthon nem tudsz tesztelni?

Ha viszotn 13 hetes terhes vagy, akkor szpás... anyuka.

2016. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy a tesztelés annyi hogy bemész a wc-be, rápisilsz és kész? Senki észre nem venné...

Ha 13. hétbem vagy már rég el kellett volna menned!

Én mindkêtszer számítottam a terhessêgre, a kérdéses aktusok után 3 héttel csináltam tesztet és pozitív lett, mindig össze-vissza jött meg úgyhogy azzal nem foglalkoztam hogy késik-e vagy sem.

A terhesség elejét hogy éltem meg? Semmi extra, mint ha nem is lennék az.

2016. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

A 12. héten van a genetikai ultrahang, azt mondjuk már lekésted. Az sem mindegy, hogy eredetileg mi volt a terv, mert ha nem akarod megtartani, akkor van egy rossz hírem.


Ha igen, akkor meg a szüleid és az apuka fog kiakadni, hogy eddig nem szóltál róla, és kész tények elé állítod őket, hogy szülni fogsz.


Azt miből gondolod, hogy a 13. hétben vagy?

Ha ez nem tűnt fel senkinek, meg az se, hogy hónapok óta nem menstruálsz, szerintem egy 3 perces terhes teszt sem szúrna szemet.

2016. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Biztos 13.hét?Mikor volt meg utoljára?
2016. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De megjott csak osszevissza, szoltam is anyukamnak hogy 2 hettel elobb jott meg pl es keves ideig, meg arrol is hogy gorcsoltem mintha meg akarna jonni, de azt mondta hogy nala is szokott lenni ilyen, csak o gyogyszert szed. Viszont anyumnak terhessege alatt is megvolt rendesen.
2016. nov. 18. 19:27
 6/25 anonim ***** válasza:

Akkor honnan a pitcsából tudod,hogy 13 hetes vagy???

Vagy 13 hete nem dugtál?

És egy 13 hetes terhességet most este is tudsz tesztelni,nem kell jövőhétig várni! Nem is értem.mi a fenéért várnál még,ha gyanítod a terhességet?

2016. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
De ha anyukádnak megbeszélés ezt,akkor az esetleges terhességet miért nem?!
2016. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Bocsi,ha anyukáddal megbeszéled ezt akart lenni!
2016. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én már elvesztettem a fonalat!


Kérdező: csinálj egy terhességi tesztet, tojd le, mit szólnak a szüleid, hidd el, ezerszer nagyobb balhé lesz, ha tényleg 13 hetes terhes vagy, és nem lehet már elvetetni!

Meg se merem kérdezni a korodat...

2016. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szuleim nem tudjak hogy szexualisan aktiv vagyok..

Abortusz ellenes vagyok, szoval igyse ugyse vetetnem el.

2016. nov. 18. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!