Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha kiszakadt a...

Lehetek terhes ha kiszakadt a kondom, de kimostam azonnal magam? (többi alul. ) 16/L

Figyelt kérdés
4hónapja élünk rendszeres szexuális életet,gumi óvszerrel védekezünk minden egyes alkalommal,s a hétvégén egy kis baleset történt,kiszakadt az óvszer,s belém élvezett...én utána rögtön bő vizzel kimostam magam,anyukamnak nem merek szólni mert nem tudja hogy már nem vagyok szűz,mit tegyek,lehetek terhes?
2016. nov. 14. 06:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
persze hogy lehetsz. ott nem is tudod magad kimosni, draga.
2016. nov. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, hogyne. Kimosni nem tudod, ezt felejsd el. 72 órás tabletta kellene, de minél később veszed be a 72 órán belül is, annál kisebb a hatásfoka.
2016. nov. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor irány nőgyógyász!? Vagy 72órás tablettát háziorvos felírja?
2016. nov. 14. 06:55
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, irány a nőgyógyász! Háziorvos szerintem nem írhatja föl.
2016. nov. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Honnan szedi a sok okos, hogy elég "kimosnia" magát???

Irány a nőgyógyászati ambulancia!

2016. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Kislány! Kimosod magad?? Mi a szrnak?

Tudod-e hány km/h sebességgel lövell ki a pasikád farkából a g,e,ci??

Na azt mosd ki,kisanyám...

Mennyi idióta!

2016. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
(nyilván nem elég, de valamelyest azért csökkenti az esélyeket. nagyon fiatal vagy, gondolom egyáltalán nem akarsz esélyt adni a dolognak, ezért szerintem is a tabletta a megoldás. menjetek orvoshoz. egyszer barátnőmékkel is történt ilyen, megeshet sajnos. ha nem bízol emiatt az élmény miatt az óvszerben, esetleg írass fel tablettát)
2016. nov. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Nőgyógyászati ambulancián felírják a 72 órás tablettát, azonnal vedd is be, ahogy kiváltottad!!!
2016. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Igen lehetsz.. Lehetetlen kimosni magadból a spermát.. Sőt mire kijutsz a fürdőbe már rég a petevezetőben vannak a kisfickók és azt Te nem tudod ki mosni!!!! Menj el nőgyógyászhoz és írass fel esemény utáni tablettát
2016. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kimosni, ecettel sem. Nem mindegy, hogy a hétvégén milor történt, siess a tablettáért, minél hamarabb veszed be, annál biztosabb, hogy hatni fog.
2016. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!