Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagyjam ha nem változtat...

Abbahagyjam ha nem változtat a barátcserje?

Figyelt kérdés

3. hónapja szedem a barátcserje kapszulát ciklus - szabályozás és baba projekt miatt. Későn jön meg egyelőre semmi változás. Azt ajánlják minimum 3 hónapig szedjük ha elfogy a 3. havi adag szerintem már nem költök rá. Kinek mik a tapasztalatai? Cickafark és palástfű teát, méhpempőt ajánlotok inkább hasonló céllal?

Vagy egyelőre próbálkozzunk tovább, egyébként fél éve kezdtünk a baba projektbe, ovulációs tesztet e hónapban próbálom ki, bár igyekszünk 2-3 naponta amikor jól esik együtt lenni kb menzi után 2 héttel kezdve. :)



2016. nov. 18. 20:14
 1/8 babyboom567 ***** válasza:
36%
hogy érted, hogy mensi után 2 héttel kezdve?
2016. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én missed ab műtét után szedtem barátcserjét egyből, hogy rendesen induljon a ciklusom, és pontos volt, de nekem előtte is az volt, szal passz, lehet nem a barátcserje miatt nem volt semmi gebasz.


A cickafark palástfű lehet működik, egy próbát megér.


A méhpempő meg parasztvakítás csak, az ég világon semmi értelme. Annyit ér kb. mint a ráolvasás. Persze placebo elven sok minden működik, ezt nem vonom kétségbe, csak akkor nagyon higgyél benne.


Ellenben vérzés elmúltával is szexelni kéne, ha meg 2 hétig vérzel és azért nem szexeltek 2 hétig, akkor azt mindenképpen vizsgáltasd ki.

2016. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 héttel kezdve?! Amikor mi akartunk babát, a mensin kívül bármelyik nap ugrottunk... Miért kell szabályozni a ciklusodat? Orvos ajánlotta ezt? Én egyébként nem szedtem + vitaminokat, gyógycuccokat a tervezés és a terhesség alatt, "csak" egészségesen táplálkoztam/táplálkozok.
2016. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilván úgy értettem, h elmúlik a menzi és utána próbálkozunk kb középidőtől. Nem 2 hétig nenstruálok!

Sok helyen olvastam és ismerősök is szedték azért kezdtem el én is szedni!

2016. nov. 18. 20:57
 5/8 babyboom567 ***** válasza:
100%

Elmúlik a mensid onnantól próbálkozzatok rögtön.

És ne görcsölj rá, mert csak kiborulsz.

Én ovu-teszteltem, meg barátcserje meg minden,ovuteszt mindig mutatott peteérést,mégis 1 évig semmi.aztán úgy éreztem elég,vagy lesz vagy nem.első ovuteszt mentes hónapban, amikor nem is tudom mikor voltunk együtt terhes lettem.34+3hkm

2016. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Középidőtől probálkoztok?

A legtermékenyebb időszak pont előtte van! A mensi végétől ovuig. Ovu után nem lehet teherbe esni.

Vegyél ovu tesztet, és nézd meg, mikor van ovu. A himivarsejtek benned 3-4 napig élnek, de a petesejt csak 12-36 órát. Tehát ovu előtt és alatt kell igazán akciozni. Legjobb persze egész hónapban kb kétnaponta, akkor biztos elkapjátok a jó időt.

2016. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
nem mindegy mit szedsz, pl. bartcserje termésből 30 milligrammot, vagy a barátcsereje termésből már kivont, tiszta hatóanyagból 30-at. Gyógyszertárban vegyél Permens tablettát, abban magas a hatóanyagtartalom, bartácserjéből készül, a többi nem sokat ér. Meg az Innofolic még ami rendezi a hormonokat, veszett drága is mondjuk. Méhpempő felejtős szerintem is.
2016. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam nődokinál, azt mondta nem a barátcserjétől késhet, hanem túlsúlyomtól! :/ Szóval innen alap, a diéta, mozgás!


Papírra még ezt írta: uh: endometrium 8mm, kismedencében egyéb kóros nem található. Ez mit jelent?

És azt mondta, látott ő már karon varjút, hetente csináljak azért terhes tesztet! És ha 3 hónapig nem jön meg, v baba sincs, menjek újra!


Medicura barátcserje tablettát szedek egyébként.

2016. nov. 28. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!