Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Problémás teherbe esés?...

Problémás teherbe esés? Praktikák . Teák? Kinek mi segített? Volt e olyan tabletta, tea vagy bármi ami hosszú próbálkozás után meghozta az eredményt! Írjon persze olyan is aki hozzam hasonlóan próbálkozik es minden honapban várja a pozitiv tesztet!

Figyelt kérdés
Problémás teherbe esés?Praktikák ...teák ? Kinek mi segített ? Volt e olyan tabletta , tea vagy bármi ami hosszú próbálkozás után meghozta az eredményt ! Írjon persze olyan is aki hozzam hasonlóan próbálkozik es minden honapban várja a pozitiv tesztet !

2016. nov. 8. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Mióta próbálkoztok?
2016. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Orvosi kivizsgálás. Mindkettőtöknek.
2016. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

En nem akartam orvosi beavatkozást.

Nekem a palástfű tea vált be, vagy arra fogom, hogy sikerült :)

Előtte másfél évig csak egy vetélést sikerült "összehozni".

A második teás hónapban jött a baba.

23hkm

2016. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Egymas utan ket honapban pozi tesztem volt nem várt idején , es mindkétszer kis idő múlva jelentkezett a vérzés ! Legutóbb 3 napja ! Szervi leg minden rendben van , tegnap levették a vert hogy kiderüljön esetleg hormon probléma van e a dologban , es hogy egyáltalán van e hcg a vérben ... termeszetesen mikor teszteltem akkor azert mert ereztem magamon jeleket , es ugy nézett ki nem jön már meg ...kiváncsi leszek az eredményre ! Van két gyerekem , 12, es 5 évesek .uj házasság szeretnénk kozoset is .Vannak a paromnak is gyerekei .36 éves vagyok , erre is rafoghatnam a dolgot .A másik két gyerek elsőre összejött annak idején ...de mondjuk fiatalabb is voltam ugye ...márciusban volt egy missed ab .tablettas megszakítás volt a 8. heten azert mert üres volt a petezsak .Roviden ennyi a történet .palastfu es cickafark teát iszom .mehpempőt most kezdtem el !

2016. nov. 8. 11:44
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik ! Nagyon jó olvasni hogy neked sikerűlt ! Valahogy én is bízom a teában ! Remelem nekem is sikerül ! Neked gratulálok es gondtalan babavárast kívánok 😀👌
2016. nov. 8. 13:32
 6/16 anonim ***** válasza:

Orvoshoz mindenkepp erdemes elmenni. Mert terhesseg alatt a rakszures olykor kockazatos lehet. Megneznek uh.-n az is jo, mert megnezi van e ciszta stb..

Nem tellik semmibe.

En is elmentem, vekony a mehnyalkahartyam. 400mg E vitamint szedek minden nap, folsavat 2naponta, B6vitamint pedig minden nap. Parom b12vitamint szed es melle folsavat.mert folsav nelkul a b12nem ervenyesul. Meg o is szed e vitamint. Ezeket ajanlottak az orvosaink.:)

2016. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Progeszteron szinteddel lehet h gondot talalnak. Altalaban akkor nemtud megtapadni rendesen.. hormonoddal lesz talan valami, mert nem normalis h nem marad meg es pozi a tesztes..
2016. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat 😁👍 .21 napi vérvetel az rendben Volt.most meg lesz nézve ez is és meglatjuk .Jo lenne ha meglenne a probléma gyökere es kezelve lenne. 😏
2016. nov. 8. 15:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!:) utolso elotti es azelotti vagyok!:)
2016. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a tiszta méhpempő kúra segített. Barátnőm ajánlotta, náluk is bejött. Elég borsos az ára...de nekem minden Forintját megérte és először mindenképp termèszetes dolgot szerettem volna kipróbálni. Bekanalaztam 2 kúrányit és rá következő hónapra kopogtatott a már 5 hónapos kicsi kincsünk :)
2016. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!