Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 2-szer...

Lehetek terhes ha 2-szer belém élveztek de nem volt orgazmusom? mindkétszer tizenvalahanyadik napon volt de nem követem pontosan a dolgokat viszont olvastam orgazmusom nélkül nincs teherbeesés ugye?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 21:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ideje elkezdeni imádkozni. Mást már mást nem tehetsz(gondolom már eltelt több mint 72 óra). Illetve gyűjteni az abortuszra,mert gondolom nem tartanád meg. Ha meg most megúsztad akkor kezdj el felelőségteljesen viselkedni,vezesd a ciklusod rendesen (vannak már telefonos aplikációk is erre a célra) ill.irass fogamzásgátlót,így ha nemi beteg leszel ilyen összevissza kufircolástól legalább terhes nem.
2016. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy megvan az esélye,hogy teherbe estél!

Nem kell,hogy neked legyen orgazmusod elég ha a pasinak van! Ez nem nyilván való? :/ hiszen attól lehet teherbe esni nem a női orgazmustól

2016. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen tanulmányok miszerint KÖNNYEBB teherbe esni,ha a nőnek is van orgazmusa,mert állítólag a jó irányba tereli a kisfickókat. De ezt inkább babatervezéskor szokták plusszban bevetni(hogy előbb a férfi élvezzen el,utána a nő)
2016. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Olvass többet és hitelesebbet. Lehetsz.
2016. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
nov.eleje körül volt meg az biztos ott a 3- 4 napon és nov közepe 14-16 körül volt a szex és nem akarok gyereket semmiképp fiatal vagyok még ehhez!
2016. nov. 19. 21:23
 16/29 anonim ***** válasza:
62%
Akkor inkább a 14-16 körüli szerencsès az apuka!
2016. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó fiatal lehetsz... nem bantás ként!!! de hogy még annyit sem tudsz pontosan megjegyezni,hogy mikor volt meg utoljára...

ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal miért iszol annyit,hogy magadról nem tudsz főleg hogy szexszelsz úgy,hogy nem vagy tiszta!? ez a pár napod,heted biztos tanulságos lesz és tanulj a hibádból! ha nem vagy terhes azonnal irass gyógyszert!! vagy védekezz ezek után valamilyen módon!

2016. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pont a legtermékenyebb időszakban voltál felelőtlen. Egyébként túl fiatal vagy a gyerekhez,de ahhoz hogy leidd magad és egy pasi ágyában köss ki ahhoz elég felnőtt vagy??? Az a baj veletek fiatalokkal (én s vagyok nagy öreg a 27 évemmel) hogy mindenhez érettek és felnőttek vagytok ( ivás,buli,szex stb.)de a felelőségteljes viselkedéshez,meg felelőségvállaláshoz már túl fiatalok vagytok.
2016. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel a szexhez is fiatal vagy még...
2016. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

18...

Teljesen egyet értek veled! veled egy idős vagyok én is és nem gondolom,hogy öregek lennénk mi se!!! smde ezek mai "fiatalok"előtt egyszerűen értetlenül állok,hogy ahogy te is mondtad! a szex,buli,pasi,ivás de részegségik mi az Istennek jó?? én is voltam 10-en éves de közel sem éltem ilyen életet!!

2016. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!