Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajt jelent, ha a mai tesztem...

Bajt jelent, ha a mai tesztem kissé halványabb lett, mint a tegnapi? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


A felső a mai. Sajnos a cicifájásom is elmúlt. Az alhasam és a petefészkeimet időnként érzem.


2016. nov. 20. 09:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, az alsó a mai!
2016. nov. 20. 09:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj egyböl roszra,lehet nem volt olyan koncentrál a vizeleted mint a tegnapi.
2016. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent gondot nyugodj meg. A terhességi teszt a hcg hormon kimutatására van és nem hcg hormon mennyiségének mérésére.. Mind a kettő pozitív. Boldog babavárást 😍 😘 33 hkm
2016. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj ezen, és ne tesztelj többet. Mind a két teszt szép erős pozitív.

Babát vársz! Örülj neki! Sok boldogságot!

2016. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan fajta mind a ketto?
2016. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is paraztam ilyeneken. De inkabb attol fugg mennyit ittal elotte. Cicifajas meg visszajohet;) Orulj,hogy epp nem faj!
2016. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve a kontrollcsík is gyengébb, lehet csak nem vett fel annyi vizeletet. Nem kell ezen izgulni! Naponta tesztelni meg teljesen felesleges!
2016. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!