Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért halványabb, mint a...

Miért halványabb, mint a tegnapi? Ovu teszt kép

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2014. máj. 13. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

mert a 11-es beszámozott volt a pozi és utána ugye egyre csak halványodik a teszt....

ha a 11-es azt jelentette,hogy május 11.-e,akkor utána volt 36 órán belül az ovulációd.

2014. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az a ciklusnapom az tegnapi,tegnap este azt a képet is feltettem,azt írták rá,hogy az még nem az,megnéznéd azt is?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. máj. 13. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:

látomde mivel utána halványodott ezértírtam hogy akkor mégiscsak pozi volt. szerintem....

26 napos ciklusnál a 13.napon kellene lennie a peteérésnek, tehát a teszt jól működik mert a teszt pozitív esetén előre jelzi 36 órával a peteérést.

vagyis 11.ei pozitív teszt után 36 órán belül megtörténik az ovuláció. jól van ez :)


2 kisfiúanyuja, 20 hetes kismama (kislánnyal )

2014. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

megint én :


olvasd:


Ha egy pár gyermeket szeretne és az ovulációs teszt pozitív, akkor a teszt elvégzésének idejétől számolva kb. 24-36 óra múlva bekövetkezik az ovuláció, és ovulációt követen kb. 1 napig termékenyíthető meg a petesejt. A petesejt élettartama rövid, mindössze 24-36 óra. Ha ez alatt nem termékenyül meg, akkor elhal vagy kilökődik. A női szervezetbe jutott spermiumok hosszabb ideig élnek, mintegy 3-5 napig életképesek. Az előbbiek ismeretében a babára vágyó párok „megtervezhetik” a szexuális együttléteik idejét.

2014. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

26 napos ciklusnál NEM a 13.-on, hanem 26-14=12. környékén van az ovu.

NEM felezni kell a ciklushosszt! Csak 28-nál jön ki pont a felére.

2014. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok,akkor mégiscsak a tegnapi pozi volt.na mindegy akció apával,aztán holnap is megnézem,hogy mi lett!köszönöm mégegyszer!
2014. máj. 13. 21:27
 7/7 A kérdező kommentje:

igazatok volt,a mai ilyen lett,úgyhogy a 11.napi volt a jó

[link]

2014. máj. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!