Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PÁFRÁNYOS mikroszkóp, utalhat-...

PÁFRÁNYOS mikroszkóp, utalhat-e babára? A héten vettem, de csak ma lett először páfrányos. Napok óta minden reggel tesztelek vaterás 10-es érzékenységű taszttel, ma reggel halvány pozitív lett.

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ez csak az ovu lesz?,de akkor miért pozitív a teszt?Rendszertelen menstruációm van, de van peteérésem a doki szerint.

2hete szedem már a méhpempőt,úgy bízom benne,hogy baba van a pocakomban:)

Csak aggódok,mert már sokszor produkáltam pozítív tesztet,s annak ellenére sem volt baba...ÚÚgy szeretném:)

A kedvesemet már megőrjítem,hülyét kap a tesztektől(szegénykém,ő is sokat csalódott,már nem örülünk a pozitív tesztnek anélkül,hogy orvos látott-e engem..)

Szerintetek?


2010. ápr. 29. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

A mikroszkóp az a termékeny napokat mutatja meg vagyis az ovuláció időpontját.Akkor páfrányos ha éppen a termékeny napjaidat éled:) tehát ha babát akartok akkor kell együtt lennetek +-2,3 nap.A terhességet megállapítani ezzel a szerkentyűvel nem lehet,mert nam arra való.A vaterás 10-es érzékenységű teszttel nem tudom mire gondolsz,én nem ismerem de ha terhességi teszt és 2 vonalas akkor tuti pozitív még akkor is ha az egyik csík halovány!Persze biztosat csak az első UH-gal tudnak megállapítani neked illetve ha szívhangot is hallotok majd az uh alkalmával az még biztosabb.Minél hamarabbi babásodást neked!

2010. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Pontosan így voltam én is, azóta 33 hetes vagyok! :)

Én is megvettem a mikroszkópot, szintén azért mert nem pontosan 28 napos ciklusaim voltak. Mutatta a páfrányokat, azokban a napokban sokat voltunk együtt, naponta 2x is. Eltelt 10 nap, újra mutatta a páfrányokat! És mivel jóstesztnek is használható, azaz JELENTHET babát is, én akkor már tudtam, hogy megfogant a baba. Másnap volt egy negatív terhességi tesztem. 2 nappal később egy nagyon halvány, rá 2 napra pedig már határozott két csíkos.

Tehát: mutathatja a pé-t, de babát is mutathat a mikroszkóp, ez saját tapasztalat. Én a mikroszkóp mellett nem hőmérőztem.

Nálad annyiból nehezebb, hogy nem tudjuk azt sem, hogy nagyjából mikor volt/van pé-d. De ha a dokid szerint van, az mindenképpen jó jel! A pozitív teszt is!

Azt sajnos nem tudom Neked garantálni, hogy a mikroszkóp a babát mutatta-e vagy "csak" a pé-t. Tanácsolni csak azt tudom, hogy legyél együtt a Pároddal. Mert ha pé-t mutatja a mikroszkóp, akkor ezekben a napokban kell együtt lenni. Ha pedig a baba miatt páfrányos, akkor sem árt az együttlét. Tudom nehéz, de várj néhány napot és új teszt. 2 naponta duplázódik a HCG a szervezetedben, ha babát vársz. Ha ma lett halvány pozitív, akkor szombat reggel új teszt.

A Párodat is megértem valahol, egyelőre ne szólj Neki szerintem. Ha szombaton erősebb a két csík, akkor én már azért szólnék a helyedben :)

Orvos sajnos ilyen korán még semmit nem lát....azzal mindenképpen várni kellene.

Én nagyon drukkolok Neked!!!!!!!

Kérlek írd majd meg ha szombaton (vagy bármikor) tesztelsz, hogy mi lett az eredmény.

2010. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, 20.33-as vagyok. Csináltál tesztet tegnap vagy ma? Izgulok ám Értetek.
2010. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy!

El vagyok keseredve:( ma már nem pozitív a tesztem..és nincs páfrányom sem..lehet,hogy tényleg a peteérés miatt volt kétcsíkos a terhestesztem?Mert akkor inkább a pé-re gondolnék a páfrányok elmúlása miatt.Voltunk együtt a párommal,remélem lesz majd baba:)

2010. máj. 3. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesteszted volt pozitív most nem az ovu teszt?Mert a terhesteszt nem mutatja az ovut az LH hormont csak a Hcg-t ami a terhességi hormon.Tehát ha a terhesteszt lett + akkor ott lehet h baba van.Az ovu(Lh )teszt keresztreakcióba lép a Hcg-vel tehát kimutathatja a terhességet a nemvárt előtti pár nappal.Viszont fordítva ez nem igaz tehát:a terhesteszt(hcg) nem mutatja az ovulációt csak a terhességi hormonra reagál.Javaslom holnap reggel csinálj másik terhestesztet hátha:))Remélem érthetően leírtam és nem zavartalak össze:)Szorítok.
2010. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Sztem ez a mikroszkóp nem ér semmit!

Nálam úgy tűnt, hogy végre most fent marad a hőm, a mikroszkóp is bepáfrányosodott, 2 nappal a nem várt előtt.

Itt is mindenki biztatott, hogy a páfrány és a hő, tuti jel!

De páfrány elmúlt (1napig volt) és a hőm elkezdett lefelé indulni!

Tehát baba helyett menzesz jön. :( De akkor mi volt a páfrány???

2010. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én ezt már nem értem.A terhességi One step 10-es érzékenységű vaterás tesztem volt több reggelen át pozitív.Meg a rengeteg páfrány az ovumikoszkópomon.

Most meg semmi,se páfrány,se duplacsíkos teszt:(((pffffffffffff...nafy kérdőjel van a fejem fölött..nem értem

2010. máj. 3. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a terhesteszted lett pozitív az babát jelent (és csak zárójelben: vagy jelentett). Kérdezd meg a dokidat, ilyenkor mi van, mert a hcg-teszt nem téved pozitívat. Csak akkor mutat két csíkot, ha van hcg a szerevetedben. Azt pedig baba termeli kizárólag. (és bizonyos ciszták)
2010. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Friss tapasztalatom van: vasárnapra nem vártam, akkor páfrányos volt, este megjött. Hétfőn nagyon erős volt már, de még akkor is páfrányos volt, teszt negatív. Mondjuk nálam már bevált a mikroszkóp amikor a lányommal teherbe estem, szóval jól használom, és mindig jelzi a temékeny napokat (ovuteszttel és hőmérővel ellenőriztem), de szerintem erre nem használható.
2010. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!