Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a terhesteszt...

Létezik, hogy a terhesteszt az ovulációt mutassa? One step 10es érzékenységű pozitív lett tegnap délután, meg ma reggel is. Még csak most lesz majd peteérésem elvileg hétfőn.

Figyelt kérdés
kíváncsiságból teszteltem,mert van itthon egy csomó ilyen tesztem.
2011. jan. 6. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem is pozi lett pe-kor,igaz nagyon halvanyan.

ha elvileg az ovu kimutatja a terheseget akkor a terhesteszt is kumutathatja az ovut.

eros a teszted?

2011. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem nem mutathatja ki, a terhesteszt csak hcg hormonra reagál, a ovu teszt lh-ra! az lh teszt reagálhat hcg hormonra mert hasonló ,de fordítva nem...szerintem terhes vagy
2011. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam írni! HCG teszt nem mutat LH-t...szerintem gratula:D
2011. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Én ezt nem hiszem el. Miért csinálna valaki hó közepén HCG tesztet? Mégha 5 tucat van otthon, akkor se jutna eszembe. Tuti sejtetted, hogy babás vagy, teszteltél, pozitív, gratula. De minek ez a kamu?
2011. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1vagyok,miert ne lehetne kozepidoen kiprobalni a hcg tesztet,miert kellene ennek kamunak lenni?

Kinomban en is kiserleteztem vele.

Tuti nem voltam terhes(orvsonal voltam elotte es lattuk a tuszot,clostys ciklus)es halvanyan de pozi volt a hcg.

2011. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Nincs semmi kamu.....És sajnos nem hinném,hogy babás vagyok..

Karácsony előtt voltam dokinál mert már majdnem 2hete késett a mesim és voltak pozitív tesztjeim,uh-on vizsgált azt mondta,hogy nincs baba..se ciszta se semmi.Adott clostit,de előtte duphaston szedjek azt is írt fel.Így megvonásos vérzésem volt 3napig tartott.Utánna beszedtem a clostilbegytet és ma vagyok a ciklusom 9.napján.Kíváncsiságból teszteltem...hidd el,már túl vagyok azon ,hogy hiú ábrándokat tápláljak egy pozitív teszt miatt...el sem tudod képzelni,mikor örömmel mentem az orvoshoz,hogy látja-e már a babát a pocimban..és erre azt mondja,hogy nincs terhesség:(A leleteim,hormonjaim mind rendben vannak.

2011. jan. 6. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy lehet rendben minden, ha 2 hétig késik, pozi tesztjeid vannak, és mégsincs semmi? Nem kötözködök, csak érdekel. Sajnálom a csalódásod, de ez jó nagy hormonzavarnak hangzik, így meg nem is csodálom hogy öszevissza pozi nálad minden. Én a helyedben elmennék másik dokihoz, hogy vizsgáljon ki.

Mielőbbi babásodást!

2011. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy másfél hónapja csináltatott kb teljeskörű hormonvérképet,hogy mert szükséges volt ahhoz hogy clostit írhasson fel.és minden értéket rendben talált.Nem hinnén,hogy bárkinek is belém kellene kötnie.Egy tök egyszerű kérdést tettem fel.

Létezik, hogy a terhesteszt az ovulációt mutassa?

2011. jan. 6. 09:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együtt érzésedet,de nem kell sajnálni engem.Mi egyszerűen csak babát szeretnénk,már több mint egy éve..és nem igazán akar összejönni...de remélem majd most:)
2011. jan. 6. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
A terhes teszt nem mutatja ki a peteérést, semmiképpen sem. Ahogy előttem is írta valaki, csak HCG-re reagál. Tehát, vagy terhes vagy, vagy álpozitív, ami nagyon-nagyon ritka. Inkább a terhességet mutatta ki. Próbáld ki a vérvételt, az tuti nem fog hazudni. Beutaló nélkül 3 ezer körül mozog az ára és, ha olyan helyre mész, még aznap kész van.
2011. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!