Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy múlt hét péntekre nem vártam, nem is jött még meg. Utolsó mensim okt. 14-én volt. Tünetem nics semmi, de az a furcsa, hogy PMS tünetek sincsenek. A méhembe belenyilallgat néha, picit érzékeny a mellem, de semmi görcs vagy ilyesmi. Szerintetek mikor kéne tesztelnem? Köszönöm mindenkinek elöre is!
2016. nov. 21. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem péntek óta késik. Akkor már nyugodtan tesztelhetsz szerintem.
2016. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Gondolom csakis reggeli elsöböl mutatna vlalmit...
2016. nov. 21. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Kesesnel mar nem muszaj a reggeli elsobol tesztelni. Az aktualis mensi elott csak a reggelinek van ertelme, mert ilyan keves lehet a hcg, viszont mivel ket naponta duplazodik, igy a te esetedben mar barmikor pozitiv lehet a teszt.

En pl az elso gyerekkel csak egy napos kesest vartam meg es este teszteltem, egyertelmu pozitiv lett. Annyi, hogy elotte delutan kevesebbet ittam es a teszteles elott igy 2-3 oran at nem pisiltem.

2016. nov. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik tesztet ajánlanátok? Elég valami ócska rossmannos vagy valami jobb minöségü inkább?
2016. nov. 21. 07:52
 5/7 anonim ***** válasza:

jaja már tesztelhetsz


szerintem a x-epil simán jó, nekem ennyi késénél már kimutatta

2016. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi kesesnel mar mindegy szerintem, hogy melyiket veszed.
2016. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenki, holnap reggel ellövök egyet
2016. nov. 21. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!