Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 db halvány pozitív terhesség...

Csisztu Emese kérdése:

2 db halvány pozitív terhességi teszt, még sincs baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! E hónap 5.-én jött meg a menstruációm ami 2 napig sem tartott , aztán 2 napig barnás pecsételésem volt . Ilyen még nem történt velem ezért teszteltem magam 15.én ami halványan,de pozitív lett. Aztán 17.-én is teszteltem magam az is halvány pozitív lett! Tüneteim igazából nincsenek ...kicsit szédültem. Tegnap óta kicsit érzékeny a mellem . Ma voltam orvosnál ,de (szubjektív véleményem szerint) legrosszabb orvosra akadtam ugyanis meg sem vizsgált UH-T sem csinált. Rám nézett és azt mondta,hogy nem vagyok terhes ! Azt hozzá kell még tennem ,hogy voltak ,hogy vannak-e azt nem tudom ,mert a kedves Dr. nem vizsgált meg..petefészek cisztáim,de azzal sem csináltak semmit gondolom azért,mert kicsik voltak! Teljesen tanácstalan vagyok ... szerintetek forduljak másik Dokihoz vagy kicsit később teszteljem magam ? vagy egész egyszerűen várjak Dec.02-ig akkor kellene megjönni. A válaszokat előre is köszönöm!
2016. nov. 21. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát, egy ultrahangot azért minimum csinálhatott volna. De lehet, hogy ha nagyon korai terhességről van szó, akkor azon sem látott volna még semmit.

Ha továbbra sem jön meg, azért tesztelj, ha még mindig pozitív a teszt, akkor menj újra orvoshoz, lehetőleg egy másikhoz.

2016. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Itt inkabb az orvossal lesz a gond (főkèpp)
2016. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy pont egy ilyen orvost fogtál ki. Szerintem is keress egy másik orvost. Remélem lesz baba! 😃
2016. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost! De készülj fel mindenre, mert nekem ciszta mellett pl volt több pozitív tesztem is.
2016. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A GYORS VÁLASZOKAT :) ÉN IS REMÉLEM A BABÁT :) DE HÁT EZ A DOKI NAGYON ELHERVASZTOTT.. :( VÁROK EGY PICIT A TESZTEL IS DE MINDENKÉPPEN FOGOK KONZULTÁLNI EGY MÁSIK ORVOSSAL. MERT TÉNYLEG TANÁCSTALAN VAGYOK! ELSŐ BABÓCA LENNE. AZÉRT LENNE JÓ TUDNI ,HOGY MI VAN ,MERT ANNAK TUDATÁBAN NYILVÁN JOBBAN VIGYÁZNÉK MAGAMRA PERSZE ÍGY IS VIGYÁZOK DE ÚGY 100X JOBBAN VIGYÁZNÉK ÉS HÁT ELKEZDENÉM SZEDNI A VITAMINOKAT ÉS AMIT ILYENKOR KELL .
2016. nov. 21. 18:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor mihamarabb tesztelj, ha erősebb, mint az előzőek akkor bizony baba és keress egy normális dokit!

Mi alapján mondta, hogy nem vagy terhes??? Röntgen szeme van? Manuálisan sem vizsgált? Akkor mit csinált?

2016. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hozzám sem ért! :( oda adtam egy régi leletemet amin ugye rajta van ,hogy van (vagy volt) cisztám. De hát az ügyben sem vizsgált meg. vetett egy pillantást a leletemre én és párom közben mondtuk ,hogy miért vagyok ott ...Aztán rám nézett és közölte velem ,hogy nem vagyok terhes! A döbbenettől megszólalni sem tudtunk! De valóbban lehetetlen teherbe esni petefészek ciszta mellett ?
2016. nov. 21. 22:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyan.. en mindket gyeremmel ugy estem teherbe...es sokan esnek cisztával teherbe. Megnehezitheti de nem feltetlenul akadalyozza..:)
2016. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez most megnyugtatott :)
2016. nov. 22. 11:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Pozitivan!:)
2016. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!