Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy korai még, de van...

Tudom, hogy korai még, de van remény? (tesztek)

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon régóta majdnem 7 éve próbálkozunk múlt évben volt egy vetélésem azóta kiderültek a gondok és kezelve vagyok és nagyon szépen javultam :)


Mondhatni tesztfüggő vagyok, de nemvárt előtt soha nem volt még halvány csíkom se. Most furán éreztem a hasfájást és megszédültem ebéd után, ezért teszteltem tegnap.

Tüneteim: Mellfeszülés változó valamikor pár percig nagyon fáj mintha kiakarna gyulladni máskor csak feszít és kényelmet a melltartó vaan amikro egy darabig mintha smemi baja nem lenne.

Hasam méhem körül fáj mintha izomláza lenne, vagy mintha puffadnék (ellenben nem puffadás) ilyen feszülő érzés. Nem mensis görcs, bár mindjárt megjön érzésem is van.

Néha kicsit émelygek, és sokszor rámtör az álmosság. Ezek mind mind lehetnek pms tünetek is , nekem csak a mellfájás meg a mensis görcs szokott jelentkezni, néha az erős puffadás. Szédelgés émelygés egyébként soha.

Ma viszont már mensi előtti folyásom van kicsit vizes. Ezért aggódom, hogy csak elindult valami és végül mégse lesz belőle semmi :S

12. dpo-on vagyok vasárnapra nem várom, így tudom az, hogy most halvány az nem mérvadó.


Kérdésem kinek volt hasonlóan mensi előtt 2-3 nappal nagyon halvány pozija amit mindenki lát és mikor lett látványosabb? 5Különböző tesztet végeztem és mindegyiken van második csík, halványak ezért a fotó kedvéért kettőt szétszedtem, mert visszaverődik a fény a kis ablakáról és nem látszik.


Élőben mindegyik látszik, színes és 2 percen belül kijött mind.


Ennyi teszt ellenére lehet, hogy mégse lesz belőle baba?


Ti látjátok a halványkákat?

Párom és barátnőm no meg én látjuk élőbe, tehát mondhatni határozott pozik.


Köszönöm.


Ezek készültek tegnap 17-én 11dpo: délután

[link]

[link]


Ezek ma 18-án 12.dpo (Reggel, délelőtt és délután)

[link]

[link]

[link]



2016. nov. 18. 16:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt mensi elott 1-2nappal.

Mar 8hos a picurim.

Halvanyan latszik a 2.vonal.

Nagyon drukkolok!

2016. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind halvány pozitív,de próbáld nem nagyon beleélni magad. Ezért nem szabad nem várt előtt tesztelni,mert lehet csak kémiai terhesség. Mindenesetre pihenj és szedj magnéziumot folsavat,mást egyenlőre nem tehetsz illetve nem várt napján reggel tesztelj. Szorírok,hogy baba legyen és minden rendben legyen.
2016. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom igazából majd eldől, csak jól esik hallani a bíztatásokat :S Reggel is tesztelek meg vasárnap is, de hétfőn vérvétel... Remélem vasárnapra erősödik :S
2016. nov. 18. 16:54
 4/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát nem is akartam tesztelni, csak furán fájt a hasam ezért gondoltam és meg is lepődtem.
2016. nov. 18. 16:55
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok és lelkileg teljesen átérzem a helyzetedet, de szerintem állj le a teszteléssel, mert nemvárt előtt felesleges, pénzbe kerül és csak a szivedet fájdítod vele. Kimaradt mensi előtt nincs tünet, ne is keresd magadon. Képzeld nekem beágyazódási vérzésem is volt a megfelelő időben és nem voltam terhes, soha nem volt előtte pecsételésem, nem szabad hinni ezeknek a tüneteknek (talán pszichésen csináltam). Nagyon sok sikert kívánok neked, hogy minél hamarabb sikerüljön!
2016. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

Én a tegnapi képen látok halvány második csíkot.

Szurkolok azért. :)

2016. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Én is látom a halvány csíkokat, nagyon drukkolok Nektek! Mindenféleképpen tájékoztass bennünket a fejleményekről! :)
2016. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkot, én is bizakodom, holnap már okosabb leszek remélem, mert hőgörbét is vezetek és vasárnap kéne nem megjönnie így holnap reggel csökkennie kéne a hőmnek, de egyenlőre szépen fent van :) Jaj izgulós :D Bár ma ilyen hullámzó volt a kedvem hol reménykedtem és örültem hol meg depis lettem és majdnem elsírtam magam... No de már ez is valami, ha mégse jönne össze úgy tűnik tényleg javultam. Inzulinrezisztenciám van és pajzsmirigy alulműködésem, TSH 4,8 volt előző sikertelen terhességemkor, most viszont 1,3


Végül is a remény hal meg utoljára!


Mindenképp írom mi lesz :)

2016. nov. 18. 18:54
 9/51 anonim ***** válasza:
Ettől erősebb tesztet nem kell várni ilyen korán. Nekem nemvárt napján nem volt sokkal erősebb, halvány tesztem volt. 5 nap késéssel már jól nézett ki.
2016. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Bár most egy kicsit beletörődtem, hogy talán mégis mensi lesz belőle... jobb félni, mint megijedni :)

2016. nov. 18. 21:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!