Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ítélkezés nélküli tanácsot...

Ítélkezés nélküli tanácsot kérnék, csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Ciklusaim 28-30 naposak Közép időben mondjuk úgy hogy felelőtlenségemben baleset sorozat történt, de eszembe se jutott hogy első alkalommal baj lehetne péntekig.

Pénteken 30 napon kellett volna megjönnie, lényegében meg is jött, de csak barna pöttyözés volt, semmi görcsölés. Szombaton este kicsit görcsöltem élénkebb színű is lett a vérzésem gondoltam reggelre megjön, de nem nagyon lett több. Görcs elmúlt, vasárnap délután ugyan ez, kicsit több lett de a mennyiség még mindig a közelében sem járt. Ma pedig megint kevesebb lett és piros de inkább olyan mintha "vizes " lenne. Nekem mindig nagyon görcsöl a hasam gyógyszer nélkül nem is bírom, az első 2 nap 2óránként kötelező tamponcsere mert nem bírja még éjszaka is, erre ma is fél nap után (nem volt lehetőségem cserére) negyedig volt. Érzem a hasam de messze nem görcs...

Szerintetek butaság tesztelni? Elkönyvelhetem menstruációnak?


2016. nov. 21. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha furán jön meg a menstruációnk, mindig tesztelünk.
2016. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ilyenkor is csak reggel érdemes?
2016. nov. 21. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes egy tesztet ellőni, nem veszítesz vele semmit.
2016. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb aktusnál történik fogantatás, de az első-második menstruációval elmegy a zigóták 60-70 %-a.

Még nem tudhatod, mi lesz.

De csak pár száz Ft egy teszt, vegyél többet, ha megengedheted magadnak! És van olyan, amit nem muszáj reggel használni, olvasd el / kérdezd meg a patikust!

2016. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
x-epil tesztem van itthon. Reggel akkor megcsinálom.
2016. nov. 21. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél?
2016. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!