Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, és nem tudom...

Terhes vagyok, és nem tudom mihez kezdjek. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni. 18 éves lány vagyok, a gimnáziumot befejeztem. Mivel az érettségim nagyon jól sikerült és fel is vettek az állatorvosi egyetemre a szüleim úgy döntöttek, hogy vesznek nekem egy külföldi utat. Los Angelesbe szólt a jegyem egész nyárra. Miután kimentem el telt 3 nap, és bementem egy bárba este, ahol találkoztam egy nagyon vonzó férfival. Leszólított és elkezdtünk beszélgetni (helybéli volt), és 1-2 órás csevely után, randira hívott más napra. El is mentem, és nagyon jól sikerült. 1 héten át minden nap randiztunk és mindig mást csináltunk. Egy idö után kezdtem rájönni, hogy beleszeretek, és ö is belém. (22 éves) És amíg kint voltam, szerelmesek lettünk. 6 napja jöttem haza, és kezdtem észrevenni, hogy olyan gondjaim vannak mint egy terhes nönek. Nem is értettem, hisz védekeztünk. De mivel napok óta rosszul vagyok, úgy döntöttem veszek egy terhességi tesztet, és pozitív lett. Még mielött bármit is tennék elmegyek egy nögyógyászhoz. De szerintem terhes vagyok. Szerintetek mit tegyek? Mi a barátommal úgy váltunk el, hogy majd meglátogatjuk egymást és megpróbáljuk a távkapcsolatot.

2016. szept. 2. 18:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
74%
Ha csak randiztatok, pl ebéd, vacsora, akkor nem vagy terhes.
2016. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Itt az a kérdés hogy hogyan védekeztetek? Mert a megszakításos szex még mindig nem Védekezés!!!! Ha gumival védekeztél és nem szakadt ki akkor nem eshettél teherbe

.lehet hogy ciszta... De ha ki szakadt és nem vettél esemény utáni tablettát akkor lehetsz Terhes! Mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz!!

2016. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem,hogy túl sok jövőtök van együtt,erre azért készülj fel akárhogy is döntesz.Nem pártolom az abortuszt,de lehet az egyetemi álmaidnak búcsút mondhatsz ha megtartod.
2016. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Biológiából tanítják, hogy aki szexuális életet él, annak esélyes a gyermekáldás. Aki nem akar gyereket, az ne szexeljen. Úgyis ki fogod magadból kapartatni, nem is értem minek kell ide kiírni??
2016. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

#3as

Ki írta hogy akar egyetemre menni?

Vagy az kötelező? -.-'

2016. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

6-os vagyok pontosítom

Nem biztos hogy el is akar menni,a baba miatt meg főleg.

2016. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Pfff....Ha felvették akkor nyílván el akar menni,ha nem megy a baba miatt akkor kényszerből nem megy
2016. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
24%
Anyuka biztos azt hitte hogy a kislány még szűz, és amwrikában múzeumokat fog látogatni.
2016. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

elvetetném.

egyrészt nagyon fiatalok vagytok, másrészt ez egy jó egyetem, ha együtt is maradnátok, ami azért kétséges a korotok és a távolság miatt, akkor is kell egy szakma, egy hivatás. Gyerek mellett nem biztos, hogy bele tudsz vágni a tanulásba, hogy bírni fogod.

2016. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt a sztorit nem hiszem el.18 évesen, egész nyárra elengedtek a szüleid Los Angelesbe egyedül...aha...
2016. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!