Babavaroo kérdése:

Terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
Szexeltünk a párommal viszont nem védekeztünk,persze vigyázott. Mivel fenn állt a terhesség lehetősége még így is, bevettem egy eseményutánit rá 50-60 órára. Azután még szexeltünk, ugyancsak vigyázott viszont nem vettem be esemény utánit. Furán éreztem magam, remélhetőleg az eseményutáni miatt. Ja és ma fájtak a mellbimbóim, kb. a mai nap kellett megjöjjön a menstruációm, de nem jött még meg.

2016. nov. 21. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos szex Nem Védekezés.. Lehetsz Terhes.. Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod szóval ne csodálkozz ha nem jön meg és hónapokig össze vissza menstruálsz majd... Csak azt nem értem hogy ha egyszer nem védekeztél akkor második alkalommal miért kell ugyanúgy szexelni. " vigyázott " jah persze..
2016. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb 30 óra után vettem be de már késő volt, pár nap múlva kellett volna megjönnie...
2016. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz! Az esemény utáni nem esemény előtti! Utána is védekezés nélkül szexeltetek. Miért NE lehetnél terhes?


Mire vigyázott a pasid, úgy őszintén!? Olyan szinten nem érdekled, hogy gumit húzzon, inkább te kapkodd a hormonokat, mint a cukorkát.

Azt jó ha tudod, hogy fél éven belül nem ír fel neked esemény utánit egy doki se.

2016. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül nem írják fel újra!

Olyan hormonsokk a szervezetednek, amiből hónapokig tart összeszednie magát. Ha ezt többször is eljátszátok, talán leszel olyan szerencsés, hogy sosem kell ezen aggódnod, mert meddővé tesz!

Bocsánat, hogy gonoszkodok, de mégis mi a tökömet gondoltok, mi ez a gyógyszer?! Szedj normális fogamzásgátlót, ami nem csinálja ki a testedet és biztonságos.


Azon meg erősen gondolkodj el, milyen pasival vagy együtt, ha ennyire vagy neki fontos! :(

2016. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes. basszátok meg
2016. nov. 24. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!