Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy ez...

Smiley18 kérdése:

Lehetek terhes, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete volt, hogy kiszakadt a gumi szeretkezés közben. Másnap bevettem egy esemény utáni tablettát. Két napra rá megjött a menstruációm, rendesen nem csak 1-2 napig hanem ahogy szokott 5-6 napig. A mai nap folyamán hánytam egyszer, nem reggel, hanem már reggeli után olyan 11 óra körül. Lehetek terhes az esemény utáni tabletta ellenére is? Vagy csak elrontottam volna a hasam vagy vírus lenne?

2016. nov. 20. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát 1 hete volt az esemény és tablettát is vettél be,aminek következtében meg is jött. szóval én szerintem nem vagy terhes, de még korai megmondani. aktus után 2 héttel tudsz tesztet csinálni! Én is hánytam már többször úgy,hogy sem babás nem voltam, sem a hasam nem volt rossz. Akkor is van ilyen ha hirtelen felborul a vércukrod stb.
2016. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm szépen a gyors választ. Most nagyon megnyugtattál!
2016. nov. 20. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Így van. Egy hét utàn még ha baba is lenne az aktusból, akjor sem vagy még àllapotos. És a tünetek sem jelentkeznének ilyen hamar, mert még nem termelődik HCG ami a tünetek nagy részét okozza.


És nagyon kicsi az esély a terhességre, hogy ha esemény utànit is vettél be.


Ne paràzz rá, aktus utàn 14 nappal csinàlhatsz tesztet, de inkàbb ennek is akkor van értelme, ha màr késik pàr napot.

2016. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet akkor csak valami vírusk kaptam el vagy valami olyat ettem.
2016. nov. 20. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem virus.. en is most kaptam el. Meg fel falunk is. Làz hànyàs.. :/ az orszagban ez a virus terjeng most.

A baba sztem kizarhato teljesen, lehet h tulsagosan felboritotta a hormonhaztartasod az esemeny utanI..azert is hànyhattál.:)

2016. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hányás nem lehet a terhességtől, túl korai lenne. Aktus után 14 nappal mutatja a teszt a terhességet és nagyjából akkor jönnek a tünetek is, mert a hcg hormon okozza a tüneteket és a teszt is ezt a hormont mutatja ki, korábban viszont nincs akkora mennyiség hcg-böl, hogy tüneteket csináljon. Szerintem az esemény utáni miatt hánysz, vagy ennyire bestresszeltél.
2016. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!