Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez meg eros pozitiv?

Lehet ez meg eros pozitiv?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 honapja sajnos elvesztettem egy babat de most ujra remnykedem. Ma vayo a 9.DPOn es teszteltem .(tufom ,hogy hamar)


Leirnatok rola a velemenyetek? lehet z meg eros pozitiv? elore is koszonom



[link]

[link]



2016. nov. 22. 09:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Aterzem ,en is oktober elejen vesztettem el egy babyt. Most probalkozhatunk mi is ujra. Nekem csak a 15dpon lett anno pozitiv,halvanyan.Ami a kimaradt mensi utan 5nappal volt. Szoval persze van remeny. Mondanam,hogy csak a kimaradt mensi utan tesztelj de hat en magam sem birtam ki;))
2016. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Sajalom. Kitartast neked. Mit gondolsz a keprol amit feltettem? csak en latom halvany pozitivnak?
2016. nov. 22. 09:28
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
persze,hogy lehet! Látok egy halvány 2. csíkot. Nekem is kb a 9. DPO-n lett nagyon nagyon halvány. Ez x-epil? Nekem az elég sokára lett egyértelmű. A facelle viszont teljesen egyértelmű volt már a nem várt mensturáció előtt.
2016. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom, de ezen nincs semmi. Még várj egy kicsit és később tesztelj.
2016. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ez One step teszt
2016. nov. 22. 09:35
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Én jol látom azt a csíkot amit te is :) rózsaszín ezt már most látni lehet!Ha nekem ilyen ilyen tesztem lenne bizakodnék,napról napra erősebb lesz!
2016. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen remelem a napokban erosodik. :-)
2016. nov. 22. 10:08
 8/26 anonim ***** válasza:
Én meresztem a szemem, de nem látok második csíkot :/ ettől függetlenül természetesen még barmi lehet, hiszen még korai volt a teszt. Drukkolok :)
2016. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Full negativ sajnos. Sdmmit nem làtni. Nagyon korai volt a teszt.
2016. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem igazán látok a teszteken második csíkot, de attól még bármi lehet! Sajnálom a veszítésed! Én tavaly novemberben vesztettem el a 35 hetes kislány magzatomat és azóta nem jön a "kárpótlás", 8 sikertelen cikluson vagyunk túl.
2016. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!