Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye megnyugodhatok, nem...

Ugye megnyugodhatok, nem vagyok terhes? Reszletek lentebb. Koszonom elore is az ertelmes valaszokat, a lekezelo, kioktato kommentelok kimeljenek meg!

Figyelt kérdés
Nov. 10-en egyutt voltunk a parommal. Eloszor es utoljara nem vedekeztunk,de idoben kihuzta. Eleve 10-en kellett volna megjonnie,de elotte mindent megtettem,hogy ne jojjon meg.12-en,szombat delelott egy pici barna folt latszodott,utana "normalisan" megjott. 15-e ota beteg vagyok,szedulok,hanyingerem van,faj az alhasam.. Voltam orvosnal,o vervetelre kuldott (eddigi legjobb ver-es vizelet leletemet kaptam ki)Kizartak egy csomo betegseget (vakbel gyulladas,mononukleozis) 25-re kaptam idopontot hasi ultrahangra, dec. 16-ra allergia vizsgalatra (eddig kazeint,tojasfeherjet tudtam,de nem kellett nagyon komolyan venni)

2016. nov. 22. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 10.-én volt az ominózus aktus rá 5 napra még nem érezhetsz semmit nem lehet még semmilyen terhességi tüneted.. Még a teszt se mutatná ki. De mondjuk 25.-én reggeli első vizeletből már tesztelhetsz!!!
2016. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Regebben voltunk egyutt a termekenysegi idoszakban is, most viszont elvileg nem akkor csinaltuk. Most lehet,hogy csak azert vagyok megijedve mert nem vedekeztunk,mint maskor. Rengeteg cikket olvastam es lehet ezert bebeszelem magamnak vagy nem tudom. Elotte is gyakran voltam rosszul,nalam ez "szokasos"
2016. nov. 22. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekezel mindig lehetsz terhes.
2016. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!