Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megnyugodhatok,...

Szerintetek megnyugodhatok, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, barátom 20. Igen, bevallom hülyeséget csináltunk, és nagyon felelőtlenek voltunk. Nem védekeztünk, de csak pár percig volt bennem és nem is élvezett belém. Viszont pont peteérésem volt, és előváladék kerülhetett bele. Ez szilveszterkor történt. Nagyon megijedtem, mert hányingerem volt , fájtak a melleim és szurkált a hasam alja is. Bár lehet csak beképzeltem őket, mert már annyira tudatosan figyeltem rájuk. Tegnap viszont megjött és el múlt minden tünet. Én úgy gondolom, hogy csak a mennstruáció miatt volt mindez. Nem csak pár csepp, hanem rendesen megjött. Talán egy kicsit kevesebbnek érzem , mint szokott lenni. Bár lehet ezt is beképzelem magamnak, mert az utóbbi napokban nagyon ideges voltam már emiatt az egész miatt. És már mindenre azt hiszem, hogy a terhességtől vann Sajnos ilyen vagyok:( Nagyon stresszelek a kis dolgok miatt is, nem még ilyen miatt.Megnyugodhatok szerintetek?

És nem kell lehurrogni, mert nem gondolom magam felelőtlen lánynak, és nem csináltunk soha ilyet. Mindig védekezünk. Másfél éve együtt vagyunk, ugyhogy elég komoly kapcsolatról van szó. Most ez megtörtént, de tanultunk belőle, és többet nem fog. Köszönöm a válaszokat előlre is:)



2014. jan. 20. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki ezt most megúsztátok, de ha nem akarsz 20 éves korodra Ősz hajszálakat növeszteni a stressztől, akkor továbbra is védekezzetek felelősségtudatosan ahogyan eddig is tettétek:)
2014. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) persze, nem is értem miért csináltuk ezt. Az az igazság, hogy nem volt nálunk gumi... és hát nem bírtuk ki. De ez jó lecke volt:))Legközelebb meg sem fordul ilyen a fejembe:)
2014. jan. 20. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy terhes, de ha teljesen meg akarsz nyugodni,vegyél egy tesztet, pár száz forint ,és teljesen megnyugszol utána. Van aki menstruál terhesség alatt! Bár a véleményem szerint ezek a tünetek a menstruáció jelei voltak!
2014. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) igen én is így gondolom, csak ezelőtt nem jelentkeztek ilyen tünetek. Vagyis voltak hasonlók, de nem ilyen erőteljes fájdalmak..:)
2014. jan. 20. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de amikor én teherbe estem az első hónapban ugyan úgy megjött a menzeszem. Szerintem csinálj egy terhességi tesztet minél előbb.
2014. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!